«Нива» 4:0 «Металург»

12 травня у Тернополі відбувся черговий поєдинок Чемпіонату Першої Ліги групи «Вибування». «Нива» приймала в рідних стінах запорізький «Металург».

Старт поєдинку відбувся за високої активності з боку обох команд.Тернополяни зуміли заробити чимало стандартів вже в дебюті зустрічі, проте голкіпер гостей - Гордій Ніколаєнко нівельовував усю небезпеку поблизу власних воріт. 

В середині першої половини гри в роботу включився й Ілля Ольховий. «Металург» створив кілька небезпечних моментів, які вдавалось завершити ударами по воротах, але страж воріт жовто-зелених не дав поводу для радості гостям.

Під саму завісу першого тайму два своїх моменти отримав Кицун Марко. Спочатку, після далекого вкидання із ауту Романом Волохатим, верхову боротьбу за мʼяч виграв Максим Демчук, захисник «Ниви» переправив мʼяч на дальню стійку воріт, а Кицун завдавав потужного удару, щоправда цього разу мʼяч продетів над попереччиною.

Але вже за 5 хвилин Марку таки вдалось відзначитись дебютним для себе та 200-тим забитим мʼячем для «Ниви» у Першій Лізі. В ідентичній ситуації з попереднім епізодом, лише цього разу вже з лівого флангу відбулось далеке вкидання з ауту Романом Волохатим, першим на мʼячі знову опинився Максим Демчук. Цього разу захисник скинув мʼяча близько до лінії штрафного майданчику, а Кицун Марко відправив його чудовим пострілом у самісіньку «девʼятку» воріт запоріжців. 

На другий тайм команди вийшли у кардинально різному настрої. В другій половині гри глядачі спостерігали за тотальною домінацією на полі від жовто-зелених. 

За лічені секунди після початку другого тайму свій момент отримав Дмитро Галадей, який увірвався в штрафний майданчик гостей та завдавав удару по воротах Ніколаєнка. Постріл форварда вийшов невдалим, проте з гри не виключився Арсентій Дорошенко, який не дав мʼячу покинути поле наздогнавши його і одразу здійснивши навісну передачу близько ліній воротарського майданчику. В центрі подій знову опинився Дмитро Галадей, який виграв верхову боротьбу, та відправив мʼяч у кут воріт, цим самим подвоївши перевагу.

Опісля цього «Ниві» вдалось відзначитись ще двічі. Третій забитий мʼяч на рахунку Арсентій Дорошенка. На 65 хвилині зустрічі Денис Голуб увірвався в штрафний майданчик запоріжців, віддав передачу на Андрія Різника, який знаходився близько 11-метрової позначки , а той в свою чергу асистував вже на порожні ворота Арсентію.

Окрім свого асисту Андрій Різник записав в свій актив й забитий мʼяч, а Арсентій Дорошенко віддав свій другий асист у матчі на форварда. 30 номер тернополян вертикальною передачею розрізав усю лінію оборони суперників, вивівши Андрія на вихід віч-на-віч з Ніколаєнком. Різник свій момент впевнено реалізував довівши результат до розгромного, та встновивши фінальні цифри на табло у зустрічі.

Чемпіонат Першої Ліги. Група «Вибування»

«Нива» - «Металург» (4:0)

Голи: Кицун 45+1ʼ, Галадей 46ʼ, Дорошенко 65ʼ, Різник 89ʼ

Попередження: Галадей 39ʼ, Близнюк 48ʼ, Дорошенко 49ʼ, 

Нива: Ольховий, Зінь, Демчук, Бей, Махінка, Волохатий, Мудрий, Голуб, Кицун, Дорошенко, Галадей

Запасні: Жупанський, Хабло, Климак, Довбецький, Хруставка, Різник, Гатала

Металург: Ніколаєнко, Ішимський, Костюченко, Баранюк, Куралех, Кузьмович, Крапивний, Хуссін, Васильченко, Близнюк, Юдін

Запасні: Лавута, Гуменяк, Кадук, Місанов