Нива мінімально обіграла ДСО-Поділля

Сьогодні, 6 квітня, у с. Великі Бірки відбувся спаринг тернопільської Ниви та команди Тернопільського району — ДСО-Поділля. Видовищна гра завершилася мінімальною перемогою Ниви — 1:0.

Події на футбольному полі впродовж усього ігрового часу розвивалися доволі жваво. Гострих моментів вистачало біля обох воріт, але Нива створила набагато більше можливостей для взяття воріт. Реалізувати ж вдалося лише одну з них.

Перший момент у грі створили тернополяни. Алексевич приклався до м'яча, але не влучив. Така ж доля спіткала Романа Бабина, удар якого прийшовся трохи вище воріт. На це гравці ДСО теж відповіли доволі гостро. Спершу гравець команди суперника не влучив у ствір воріт, пробиваючи з близької відстані. А за мить захисники та воротар Ниви спільними зусиллями нейтралізували вихід суперника сам-на-сам. Передувала цьому моменту обрізка поблизу воріт команди Петра Бадла.

Ближче до середини першого тайму вималювалась відверта перевага тернопільської команди. Нива контролювала м'яч, змусивши опонента діяти виключно на контратаках. Свої нагоди не реалізували Сухецький, Бабин та Валерій Бадло.

Забити гол Ниві нарешті вдалося одразу ж після перерви. Ігор Кохман прийняв м'яч поблизу штрафного майданчика ДСО, оборобив його та завдав прицільного удару у нижню "шістку". Воротар ДСО Микола Вірковський був безсилий.

Забитий гол добряче підштовхнув Ігоря Кохмана до активних дій попереду. Згодом Ігор створив ще ряд моментів, але м'яч вперто відповлявся залітати у ворота. Кохман спершу пробивав головою — мимо. Потім лише майстерність Вірковського не дозволила м'ячу побувати у сітці після удару гравця Ниви. Наприкінці гри Ігор Кохман зробив ще кілька спроб, але невдало.

Зазначимо, що команда з Тернопільського району могла вирвати нічию у цьому матчі. Після удару одного з футболістів суперника м'яч від воротаря Ниви влучив у поперечину. На щастя, добити круглого у сітку не зумів ніхто.\