Представляємо суперника: "ДСО-Поділля" Тернопільський район

Клубне життя
11/05/2016
Представляємо суперника: "ДСО-Поділля" Тернопільський район

Суперником футбольного клубу "Нива" у 2-му турі чемпіонату Тернопільської області буде "ДСО-Поділля" з Тернопільського району. Матч відбудеться на стадіоні с. Великі Гаї 11 травня о 17.00.

Матчем проти "ДСО-Поділля" "Нива" розпочинає виступи у чемпіонаті Тернопільської області з футболу. Нагадаємо, що матч першого туру "Збруч" – "Нива" перенесено на пізніший термін.

Команда "ДСО-Поділля" — це об'єднана структура з двох команд-учасниць минулого чемпіонату Тернопільської області — "ДСО" (Тернопіль) та "Поділля-Агрон" (Великі Гаї). Підготовку до старту у чемпіонаті "ДСО-Поділля" розпочало на початку квітня. За період підготовки представники Тернопільського району провели 5 товариських матчів. Команда двічі зустрічалась з теребовлянською "Нивою", ФК "Чортків", "Микулинці". Також "ДСО-Поділля" провело спаринг і з нашою командою. "Нива" у тій грі перемогла з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на рахунку Ігоря Кохмана.

У новому чемпіонаті Тернопільської області "ДСО-Поділля" стартувало з виїзної перемоги над ФК "Копичинці" 3:2.

Склад команди "ДСО-Поділля"

Почесний президент — Олександр Похилий

Віце-президент — Богдан Цупер

Головний тренер — Володимир Джуглей

Тренер — Юрій Якубовський

Гравці

Вірковський Микола, Рогаль Іван, Богач Андрій, Літвінський Арсен, Процик Юрій, Грабчак Петро, Червонецький Тарас, Білик Валентин, Грабчак Володимир, Вітович Артем, Стецюк Роман, Була Олександр, Скибіцький Станіслав, Цупер Богдан, Сліпий Назар, Стирчак Тарас, Савчук Володимир, Глухан Тарас, Воробець Андрій, Матвійків Степан, Паламар Олександр.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"