Гравець "Ниви" Олександр Кіцак став чемпіоном України серед студентів

17-18 травня на Київщині пройшов фінальний етап чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів.

Представник футбольного клубу "Нива" Олександр Кіцак у складі команди Тернопільського національного педагогічного університету виборов золоті медалі.

Спершу команда педуніверситету у півфіналі здолала з рахунком 2:0 київський КНТЕУ-Меркурій. А у фіналі у серії післяматчевих пенальті обіграла ірпінський НУДПСУ 5:4 (основний час 1:1).

Олександр Кіцак долучився до перемоги команди, зігравши у двох матчах. У півфінальній грі півзахисник "Ниви" вийшов зі стартових хвилин, але згодом був замінений. А у фіналі він сам вийшов на заміну у другому таймі.

Завдяки цій перемозі, Олександр Кіцак та його партнери вибороли право представити Україну на чемпіонаті Європи серед студентів, що відбудеться у Хорватії.