Двостороння гра на користь "червоних"

Сьогодні, 25 січня, на футбольному полі стадіону у Великих Гаях, футбольний клуб "Нива" Тернопіль провів двосторонню гру.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь команди "червоних", хоча до перерви вели у рахунку "зелені". Наприкінці першого тайму нападник "Ниви" на перегляді поборовся до кінця і проштовхнув круглого у сітку.

Проте після нетривалої перерви, "червоні" зуміли вирвати перемогу. Перший гол забив Назар Ільчишин, який повернувся до гри після невеликого ушкодження. Вийти вперед "червоним" дозволив гол Костянтина Пікуля. А остаточний рахунок у двосторонній грі встановив ще один потенційний новачок нашої команди, який реалізував вихід сам-на-сам з воротарем.

Відзначимо, що участі у тренуванні не брав Андрій Сухецький, який напередодні зазнав ушкодження і вибув з гри на кілька тижнів. За індивідуальною програмою займався Степан Матвійків. Також додамо, що роботу з воротарями офіційно розпочав новий тренер воротарів футбольного клубу "Нива" Вадим Боженко.

Щодо новачків, то на перегляд у команду прибув 20-річний голкіпер, який провів у воротах усі два тайми.