Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Клубне життя
20/04/2017
Представляємо суперника: "ОДЕК" Оржів

Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у 14-му турі чемпіонату України серед аматорів буде "ОДЕК" з Оржева Рівненської області.

Історична довідка

Оржівська команда в 70-х роках під назвою "Деревообробник" стала учасником першості Рівненського району, ставала чемпіоном у 1979 і 1982 роках. У 1983-му колектив перейменували в "Факел". Команда в цей період виступала в другій обласній лізі. У сезоні 1993/94 "Факел" зайняв третє місце в першості Рівненщини.

Після цього успіху команда припинила своє існування через повну відсутність фінансування. У 2001 році зусиллями вищого керівництва ТОВ "ОДЕК Україна" був створений новий колектив, який отримав назву "ОДЕК". У цьому ж році, стартувавши в другій лізі першості області, команда стала бронзовим призером. Футболісти привезли в Оржів і кубок регіону. З тих пір клуб почав колекціонувати перемоги в обласному чемпіонаті, а також кубку області.

"ОДЕК" регулярно виступає у всеукраїнських турнірах серед аматорів. У 2003 та 2012 роках гравці дійшли до фіналу кубка України, а у 2005-му та 2010-му завоювали "бронзу" чемпіонату України серед аматорських команд.

Склад команди:

Олександр Апанчук, Максим Бицюк, Роман Воробей, Віктор Газицький, Сергій Загривий, Юрій Зарчук, Юрій Кадепський, Юрій Капустинський, Віктор Каращенко, Микола Коляда, Юрій Кособуцький, Юрій Красномовець, Олександр Ніколайчук, Андрій Наумець, Андрій Омелянюк, Юрій Осташевський, Вадим Панас, Володимир Поліщук, Владислав Семенчук, Павло Таргоній, Михайло Трофімчук, Сергій Чикалюк-Козакевич, Андрій Шекель

Головний тренер — Шандрук Олег Миколайович

Усі матчі суперника у лізі:

"Оскар" – "ОДЕК" 1:0

"ОДЕК" – "Ковель-Волинь" 6:1

"Нива" Тернопіль – "ОДЕК" 1:2

"Малинськ" – "ОДЕК" 1:2

"ОДЕК" – "Гірник" 2:2

"Агробізнес" – "ОДЕК" 1:0

"ОДЕК" – "Нива" Теребовля 1:0

"Чайка" – "ОДЕК" 1:0

"ОДЕК" – "Чортків-Педуніверситет" 2:0

ФК "Львів" – "ОДЕК" 0:4

"ОДЕК" – "Оскар" 0:1

"Ковель-Волинь" – "ОДЕК" 0:1

Стадіон

Домашні матчі "ОДЕК" проводить на стадіоні "ОДЕК-Україна" у Оржеві. Точна вмістимість трибун стадіону невідома, але газон у Оржеві — один з найкращих у Рівненській області.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"