Клубне життя
05/06/2017
Новий логотип: для обговорення
Новий логотип: для обговорення

Місяць тому футбольний клуб "Нива" Тернопіль оголосив конкурс для створення нової клубної емблеми. Серед надісланих ескізів керівництву клубу найбільше сподобався даний варіант.

Автор так пояснює своє бачення: "Якщо подивитися на історію нашого лого та інших клубів з тією ж назвою, то видно одну і ту ж картину м'яч і колоски. Всі команди з назвою "Нива" практично не відрізняються одна від одної. Вважаю, що потрібно ввести новий символ, який нас виділить і буде відрізняти від інших клубів з такою ж назвою. Нива це родюче поле, тому всі зображують колоски. Я ж хотів би запропонувати ще й тварину. Стилізовану, що не сильно виділяється, але характерну. Пропоную тура. Цей звір грізний, хоробрий, вміє і захищатися, і атакувати. Слов'яни здавна шанували турів, які забезпечували достаток, багатство і могутність. І саме основне він підходить під поняття Нива, адже суть цих тварин була безпосередньо зв'язана із сільським господарством та обробітком землі. Колоски, звісно, ми залишимо як традиційний мотив".

Перед офіційним затвердженням керівництво клубу представляє дану емблему на обговорення вболівальникам. Ви можете висловити свою думку в нашій офіційній спільноті в соцмережі Facebook. Якщо Вам сподобалася дана емблема ставте like, якщо у Вас є якісь зауваження пишіть в коментарях під цим дописом.