Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Клубне життя
03/10/2017
Антон Музиченко та Олексій Литовченко — у збірній 14-го туру Другої ліги

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 14-го туру у Другій лізі.

Нагадаємо, що футбольний клуб "Нива" переміг у виїзній грі житомирське "Полісся" 0:2. Нападник "Ниви" Олексій Литовченко та захисник Антон Музиченко включені у символічну збірну третього туру.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК — АНТОН МУЗИЧЕНКО (НИВА Т)

Тернополянам в Коростені потрібно було думати, перш за все, про оборону — висококласні новачки Полісся все-таки прибули саме в групу атаки. І, треба визнати, Нива зробила правильні висновки з поразки в першому колі. Команда компактно розташувалася на своїй половині поля і зв'язала найгостріших гравців номінальних господарів. Добре відіграв Музиченко, встигаючи за переміщеннями суперників. Одного разу він врятував гостей від голу, коли виніс м'яч з лінії.

АТАКУЮЧИЙ ПІВЗАХИСНИК - ОЛЕКСІЙ ЛИТОВЧЕНКО (НИВА Т)

Номінально очолюючи атаку тернополян, Литовченко діяв широко, використовував простір і зміщувався на фланги. Це допомагало його команді як при організації контратакуючої гри, так і при спробах розтягнути редути Полісся. Невипадково Олексій виявився найпродуктивнішим гравцем матчу, організувавши дві швидкі атаки через правий край. У першому випадку виступив асистентом для Слоневського, потім забив сам.

Прес-служба футбольного клубу "Нива" за матеріалами sportarena.com