Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Клубне життя
04/10/2017
Представляємо суперника: "Прикарпаття" Івано-Франківськ

Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у другому попередньому етапі Кубка України буде футбольний клуб "Прикарпаття" з Івано-Франківська.

Історична довідка

Професіональний футбольний клуб "Прикарпаття" (м. Івано-Франківськ) було відроджено в 2016 році.

Базою для відродження професіонального футболу в області стала команда "Тепловик", яка була створена на базі Івано-Франківського державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" у 1998 році.

Така співпраця клубу стала предметом розмови нової влади Івано-Франківщини щодо розвитку професійного футболу і міський голова Руслан Марцінків ініціював проект по відродженню професійної команди на Прикарпатті. Його підтримали голова обласної Ради Олександр Сич та голова облдержадміністрації Олег Гончарук. Саме це спільне рішення нової влади Прикарпаття стало днем відродження професійної команди на теренах нашого краю.

Клубна футбольна команда "Тепловик" була учасником чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року. А в сезоні 2016/17 років дебютувада в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги. Взимку 2017 року команда перейменована на "Тепловик Прикарпаття", а з сезону 2017/18 років виступатиме під такою рідною вболівальникам з Івано-Франківщини назвою "Прикарпаття"

Команду очолює знаний прикарпатський тренер та гравець Володимир Ковалюк, якому допомагають у роботі також відомі у минулому футболісти - Зеновій Василів, Ігор Гогіль та Олег Рипан. Організовує роботу нового професіонального клубу також відомий у футбольних колах тандем - президент Василь Ольшанецький та спортивний директор Микола Татарин. Адміністратор команди – Олександр Бурлака, лікар – Богдан Левицький, масажист – Олексій Харченко. Прес-службу клубу очолює Олександр Дем’янчук.

В сезоні 2016/17 років "Прикарпаття" зайняло 10 місце в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги, набравши 46 очок у 32 матчах (14 перемог, 4 нічиї та 14 поразок, різниця м’ячів 51-35). Найкращим бомбардиром та гравцем чемпіонату став форвард івано-франківської команди Ігор Худобяк, який 24 рази відзначився у воротах суперників. Капітан команди Володимир Боришкевич став одним з кращих асистентів змагань, записавши до свого активу 10 результативних передач. Прес-служба клубу за підсумка сезону отримала нагороду "Прогрес року".

За матеріалами офіційного сайту "Прикарпаття"

Склад команди

Бойко Тарас, Боришкевич Володимир, Бочкур Роман, Веприк Олег, Вульчин Остап, Геник Василь, Громоляк Андрій, Гуменюк Назар, Данищук Віктор, Дербах Василь, Комар Артур, Конкольняк Ярослав, Кузьмин Роман, Оринчак Богдан, Приймак Владислав, Прошак Роман, Рипан Олег, Француз Василь, Худоб'як Ігор, Яневич Віктор, Януш Орест, Денега Богдан, Дитко Роман, Семенів Юрій

Головний тренер — Ковалюк Володимир Васильович

Стадіон

Домашні матчі команда проводить на МЦС "Рух" в м. Івано-Франківську, який вміщує 6200 індивідуальних пластикових сидінь.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"