Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Клубне життя
12/10/2017
Представляємо суперника: "Агробізнес" Волочиськ

Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у шістнадцятому турі Другої ліги буде футбольний клуб "Агробізнес".

Історична довідка

Створений у грудні 2015 року за ініціативою Олега Михайловича Собуцького, відомого бізнесмена, мецената та палкого прихильника футболу. Метою було створення футбольної команди у нелегкий для країни час задля розвитку спорту, об’єднанню людей, підтримання морального духу краян та віри у світле майбутнє України. Також було бажання дати можливість талановитій молоді краю проявити себе у футбольній справі.

Саме в цей період головна футбольна команда волочиського району "Збруч" (Волочиськ) припинила існування, але Волочиськ не залишився без футболу. Ідея нової команди об’єдналанавколо себе знаних у Волочиську людей. Головним тренером команди став відомий український футболіст, вихідець з Волочиська Андрій Донець. Старшим тренером – екс-наставник волочиського "Збруча" Ігор Шишкін, спортивним директором – колишній президент волочиського "Збруча" Євген Сіньков. Начальником команди – Віталій Керепко, а керівником клубу (зараз – директором) Василь Заболотний. Куратором команди є засновник генерального спонсора команди ТОВ "Агробізнес" Олег Собуцький (зараз – Президент ФК "Агробізнес").

Перший рік існування новоствореної команди став успішним для "Агробізнеса".

У швидкоплинному чемпіонаті України серед аматорів, який переходив на систему "осінь-весна", "Агробізнес" вийшов у фінал, в якому у додатковий час поступився команді "Балкани" (Зоря, Одеська область) – 0:1

У цьому ж році "Агробізнес" став чемпіоном Хмельницької області, впевнено пройшовши без поразок усіх опонентів.

У наступному сезоні "Агробізнес" (Волочиськ) знову успішно виступив у аматорському чемпіонаті України, зайнявши перше місце в групі 1 і потрапивши вдруге поспіль у фінал. Де його суперником став Харківський "Металіст 1925". 19 червня 2017 року у Києві на НСК "Олімпійський" "Агробізнес" впевнено переміг з рахунком 4:0 та став чемпіоном.

Весною 2017 року було створено команду "Агробізнес-2". Команда успішно стартувала в чемпіонаті Хмельницької області, здобувши станом на 14 червня 2017 п’ять перемог в п’яти матчах.

"Агробізнес" (Волочиськ) успішно стартував у новому сезоні. В групі А Другої ліги здобув три перемоги і очолив турнірну таблицю. В Кубку України на першому попередньому етапі пройшов, вигравши в серії пенальті на міському стадіоні Тернополя у ФК "Тернопіль" - 1:1 (п 5:3), на другому етапі, у Волочиську, знову по пенальті пройшли "Нафтовик-Укрнафту" - 2:2 (п.5:4).

За матеріалами офіційного сайту ФК "Агробізнес"

Склад команди

Атласюк Сергій, Гагун Роман, Груша Віталій, Дубчак Андрій, Думанюк Артур, Курило Ігор, Кухарук Андрій, Одольський Костянтин, Пліс Тарас, Полторацький Владислав, Семенець Богдан, Скакун Андрій, Слотюк Арсен, Темнюк Микола, Чернобай Сергій, Чиж Сергій, Шум Сергій, Юрчак Олександр, Сурник Ігор, Юхимович Дмитро.

Головний тренер — Донець Андрій Анатолійович.

Стадіон

Свої домашні матчі "Агробізнес" проводить на стадіоні "Юність" (2700 місць).

Прес-служба футбольного клубу "Нива"