Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Клубне життя
01/11/2017
Представляємо суперника: "Арсенал-Київщина" Біла Церква

Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у дев'ятнадцятому турі Другої ліги буде футбольний клуб "Арсенал-Київщина" з Білої Церкви.

Історична довідка

Міський футбольний клуб отримав від засновників у 2005 році свою гучну назву — "Арсенал".

У прем'єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту "червоно-білих" як професіонального футбольного клубу другої української ліги. Перший матч на професійному рівні провів 29 липня 2007 року. На виїзді були обіграні львівські "Карпати-2" 1:0 . Автором першого гола в історії "Арсеналу" в чемпіонатах України став Володимир Ординський. За словами засновника і тодішнього президента "Арсеналу" Юрія Горобця, ніщо не стане на заваді амбіційним планам білоцерківського клубу та його спрямуванні до підвищення у класі. І дійсно, лише два сезони знадобилося "канонірам", аби вийти до першої ліги. У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку турнірного п'єдесталу групи "А". А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, що відбувся 12 липня 2009 року на центральному черкаському стадіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківців наприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК "Полтава". Гол до свого активу записав тодішній лідер "канонірів" Костянтин Деревльов.

У сезоні 2010/11 рр. "каноніри" також зайняли дев'яту сходинку на турнірному п'єдесталі. Однак цього разу білоцерківські вболівальники залишилися дещо незадоволеними виступом команди, адже очікували від своїх улюбленців дещо більшого.

Та вже наступної першості (2011/12) "каноніри" посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні.

У заявці на сезон 2013/14 рр. з'явилися група білоцерківських вихованців, а також перспективна молодь з київського та інших регіонів.

Сезон у другій лізі для оновленого білоцерківського колективу виявися у турнірному плані не вельми вдалим, адже "каноніри" посіли п'ятнадцяте місце з-поміж 19 команд (після завершення першого кола Вадима Мандрієвського на тренерському містку змінив Євген Фещенко). Але вже у середині першого кола сезону 2014/15 рр. у тре6нерському штабі ПФК "Арсенал-Київщина" знову відбулися пертурбації. Замість Євгена Фещенка команду очолив Микола Литвин, який до того обіймав посаду спортивного директора білоцерківського клубу.

У сезоні 2015/16 білоцерківці посіли 13-те місце, а у сезоні 2016/17 — лише 15-те.

За матеріалами Вікіпедія

Склад команди

Авдалян Тамаз, Галич Дмитро, Гнатиш Герман, Грабчак Святослав, Гупалов Геннадій, Давидовський Михайло, Кемфор Харіс Джордж, Мартиненко Дмитро, Нагорний Ігор, Нагорний Максим, Омоко Оровіанор Гаррісон, Пасечнюк Владислав, Патрик Руслан, Растовецький Ігор, Сьомка Артем, Тименко Володимир, Шкарбан Євген, Байдюк Олександр, Глущенко Андрій, Шарай Дмитро.

Стадіон

Перші домашні матчі "Арсенал-Київщина" проводив на стадіоні "Трудові резерви" у Білій Церкві, що вміщує 13 500 глядачів. Згодом клуб переїхав на "Центральний стадіон ім. Мельника" в Обухові.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"