Ігор Гатала завершив виступи на Меморіалі Макарова у складі студентської збірної України

Студентська збірна України припинила подальшу боротьбу за перемогу на Меморіалі Макарова, що відбувається у Києві.

З двома перемогами та двома поразками у активі, студенти не зуміли посісти перші два місця у групі і покинули турнір. Зі стану збірної повертається у Тернопіль нападник футбольного клубу "Нива" Ігор Гатала.

19 січня студентська команда поступилася з рахунком 2:1 чернігівській "Десні". Ігор Гатала вийшов на поле у другому таймі і втратив стовідсотковий момент. До речі, ця гра відбулася під пильним оком тренерського штабу "Ниви", а саме Сергія Задорожного та Саміра Гасанова, які спеціально прибули на гру.

Наступного дня студенти зазнали розгрому від ще одного представника Першої ліги — ковалівського "Колоса" 3:0. Ігор Гатала провів на полі перший тайм.

Завершальну гру на Меморіалі студентська збірна України провела 22-го січня, здобувши перемогу 2:1 над кам'янською "Сталлю U-21". Гатала вийшов на заміну у другому таймі.