Дугієнко та Гатала — у збірній 23-го туру Другої ліги

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 23-го туру у Другій лізі.

Нагадаємо, що футбольний клуб "Нива" переміг з рахунком 2:1 житомирське "Полісся". Автори забитих голів Олександр Дугієнко та Ігор Гатала включені у символічну збірну туру.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК — ОЛЕКСАНДР ДУГІЄНКО ("НИВА")

Тернополяни важко переживали останні невдачі і зміну головного тренера. І матч з Поліссям теж складався не на користь "Ниви". Однак, витримавши непростий період, номінальні господарі домоглися вольової перемоги. Вирішальний гол в активі захисника Дугієнко, який таким чином реабілітувався за недавній автогол. Та й в обороні він відіграв старанно і самовіддано, компенсувавши деякі помарки на старті.

ЛІВИЙ ПІВЗАХИСНИК — ІГОР ГАТАЛА ("НИВА")

Різкий, швидкий вінгер тернополян просто замучив оборону "Полісся". Ще в першому таймі Гатала кілька разів пересмикнув їх через лівий край, а після перерви дуже здорово відкрився на діагональ від Герта і пробив так, що несильно посланий м'яч "обпік" рукавички воротареві і закотився точно в кут.

До речі, за версією сайту "Нива" стала командою туру у Другій лізі.

"НИВА" ТЕРНОПІЛЬ — КОМАНДА ТУРУ

У меншості тернополяни вирвали вольову перемогу над "Поліссям", яке серйозно посилилося взимку і, напевно, планувало бути там, де зараз Нива — розділяти 3-4 місця в Групі А. Після тренерської відставки, при всіх неприємностях цього умовно домашнього матчу в Вишнівці тернопільська команда зуміла домогтися успіху.