Василь Малик: "На великому полі більше уваги приділимо тактичній роботі"

Клубне життя
18/02/2019
Василь Малик: "На великому полі більше уваги приділимо тактичній роботі"

Головний тренер "Ниви" — про підсумки першого збору та плани на другий.

— Перший збір, як відомо, відбувся у Тернополі. Ми працювали над об'ємом. Перші 3-4 дні були втягуючими, а потім розпочали роботу над загальною витривалістю, координацією. Заплановану фізичну роботу виконали у повному обсязі. Не вдалося провести повноцінні техніко-тактичні заняття. Але ми виходили із наявних умов і тренувалися на майданчику. Хоча і на ньому намагалися привити хлопцям філософію нашої гри через пас, тримати м'яч внизу, швидко виходити з оборони в атаку. Бачу, що вони наші вимоги розуміють і їм це подобається.  

— На що робитимите акцент під час другого збору у Моршині?

— Зараз у нашому розпорядженні велике поле, а тому більше уваги приділимо тактичній роботі. Будемо ставити гру. А у плані фізпідготовки увагу звернемо на спеціальну витривалість і силу.

— Щодо спарингів. З ким команда зіграє контрольні матчі?

— У найближчу середу зіграємо проти "Галичини" з Дрогобича. У суботу поміряємось силами з чемпіоном Львівщини — "Юністю" з Верхньої Білки. Наступного тижня заплановані спаринги з "Волинню U-19" та "Демнею". А 2 березня проведемо матч у рамках Меморіалу Юста. В іграх плануємо відпрацювати наші тактичні задуми і створити своєрідний каркас, щоб гравці зрозуміли наші вимоги та принципи.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"