Василь Малик: "На третьому зборі будемо намагатися награвати склад"

Клубне життя
07/03/2019
Василь Малик: "На третьому зборі будемо намагатися награвати склад"

Головний тренер "Ниви" підвів підсумки збору у Моршині, окреслив плани команди на третій етап підготовки та прокоментував підписання перших новачків.

 

— Василю Івановичу, які враження залишив по собі другий збір?

 

— Весь об'єм запланованої роботи ми виконали, працювали над спеціальною витривалістю, силою і тактикою. Вдалося зіграти чотири контрольні матчі, а ще один поєдинок скасували. Паралельно продивилися велику кількість потенційних новачків.

 

— Озвучте плани на третій збір.

 

— Працюємо у цьому ж режимі. А щодо контрольних матчів, то їх плануємо по два на тиждень — у суботу та середу. Приймаємо участь у Меморіалі Юста, а 13 березня запланований спаринг з "Вересом". На 19 березня хочемо зіграти з командою Прем'єр-ліги. На третьому зборі акцент робитимемо на швидкісно-силову роботу, швидкість, силу і, звісно, тактику. Будемо намагатись награвати склад і старатися, щоб хлопці виходили на максимальну кількість ігрового часу.

 

— Під час другого збору команду поповнили декілька новачків. На яких позиціях плануєте їх використовувати?

 

— Запросили двох досвідчених футболістів Вадима Хохлова та Ярослава Кінаша. Першого плануємо використовувати у захисті, а другого у середній лінії. Переконаний, що такі гравці додадуть нам солідності та допоможуть в організації гри. Оскільки команда у нас молода, то нам бракує досвіду і виконавчої майстерності. Сподіваюся, що це не останні гравці з досвідом, яких ми запросили. Контракт із нами підписав Руслан Дедух — швидкісний футболіст, який, надіємось, додасть гостроти попереду. У задній лінії мали проблеми, а тому посилилися Максимом Демчуком і Тарасом Радюком, які допоможуть нам закрити ці проблемні позиції.

 

— На які ще позиції необхідне підсилення?

 

— Третій збір з нами розпочали ще чотири гравці, можливості яких ми добре знаємо. Це нападник, півзахисники і воротар.

 

Прес-служба футбольного клубу "Нива"