Клубне життя
12/03/2019
"Верес" – "Нива". Напередодні
"Верес" – "Нива". Напередодні

Другим суперником футбольного клубу "Нива" на третьому тренувальному зборі буде рівненський "Верес", що теж виступає у Другій лізі.

Минулого року команди провели між собою дві офіційні та одну товариську зустріч. У рамках підготовки до сезону "Нива" та "Верес" зустрічалися у Білокриниці і матч завершився мінімальною перемогою рівнян 2:1. У Другій лізі команди спершу розійшлися нічиєю 0:0 у Млинові, а у Тернополі "Верес" знову переміг мінімально 0:1.

"Верес" наразі теж проводить третій тренувальний збір, що відбувається у Івано-Франківську. Новачками рівнян уже стали Андрій Гурський, Олександр Дударенко, Антон Євдокимов, Валерій Кучеров, Станіслав Чучман та Михайло Шестаков. Усі новобранці "Вереса" — з чималим досвідом виступів у професійному футболі.

Напередодні стало відомо, що наші суперники також переглядають колишнього захисника "Ниви" Дмитра Пріхну, останнім клубом якого був харківський "Металіст 1925".

Зазначимо, що "Ниві" у цьому матчі точно не допоможуть Руслан Дедух, Ігор Кохман та Валентин Залізняк. До Івано-Франківська загалом вирушить 20 футболістів.

Стартовий свисток матчу "Верес" – "Нива" пролунає о 13:30. Запланована пряма трансляція матчу у YouTube.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"