Гравці "Ниви" — срібні призери чемпіонату Європи

У фінальному матчі чемпіонату Європи з футболу серед студентів команда Тернопільського національного педагогічного університету поступилася з рахунком 2:4 студентам Кубанського державного університету Росії.

За регламентом фінального матчу, команди зіграли повноцінний поєдинок тривалістю 90 хвилин.

У середині першого тайму відкрив рахунок Андрій Різник. Після навісу з кутового форвард "Ниви" розстріляв ворота російських студентів. Але наприкінці тайму тернополяни пропустили. Навіс зі штрафного завершився точним ударом головою від Іллі Поліхутіна.

На старті другого тайму росіяни вийшли вперед. Після помилки центральних оборонців, Сергій Бабенко вразив ворота Чернобая. Проте незабаром Юрій Заставецький точним ударом зі штрафного рахунок зрівняв — 2:2.

На жаль, після цього забивали лише студенти з Кубані. Наприкінці матчу вони двічі вразили ворота тернополян та отримали перемогу. Студентська команда ТНПУ за підсумками чемпіонату стала срібним призером.

Зазначимо, що участь у матчі взяли п'ять гравців футбольного клубу "Нива" — Андрій Різник, Тарас Мороз, Ігор Кохман, Андрій Малащук та Роман Волохатий. Ігор Гатала пропустив фінал через отриману напередодні травму руки.