Клубне життя
05/06/2020
Чотири клуби Другої ліги напряму підвищаться у класі
Чотири клуби Другої ліги напряму підвищаться у класі

Сьогодні, 5 червня, на столичному стадіоні "Оболонь-Арена" відбулося повторне засідання Ради ліг ПФЛ, щодо чемпіонату Першої ліги.

Клуби, що були присутні на Раді, проголосували за відміну попереднього рішення, датованого 21-им травня, та прийняли рішення дограти сезон 19/20 згідно Регламенту змагань. Також окремо проголосували за перехід між Першою та Другою лігами у наступному сезоні. Перші дві команди з Груп А та Б напряму підвищаться у класі, а команди, що посідають треті місця, зіграють перехідні матчі з клубами, що посядуть 15 та 16-те місця за підсумками сезону у Першій лізі.

Таким чином у наступному сезоні 20/21 чемпіонат Першої ліги розширять до 18-ти учасників. Зазначимо, що клуби Другої ліги не були запрошені на Раду ліг, оскільки рішення по зупиненні поточного сезону обговоренню не підлягає. Всі крапки над "і" все ж розставить Виконком УАФ, що відбудеться 7 червня.

Нагадаємо, що за підсумками літньо-осінньої частини сезону Другої ліги "Нива" посідає перше місце у Групі А та разом із житомирським "Поліссям" може отримати путівки до Першої ліги. А рівненський "Верес" за це право боротиметься у плей-офф. У Групі Б лідирує "ВПК-Агро". Херсонський "Кристал" другий, а липоводолинський "Альянс" — третій.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"