Клубне життя
12/09/2020
Компанія Viknar’off — партнер футбольного клубу "Нива"
Компанія Viknar’off — партнер футбольного клубу "Нива"

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль та один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні уклали договір про партнерство.

Viknar’off — це компанія європейського взірця, яка діє на віконному ринку України вже 15 років та представлена у 12-ти країнах світу. Це одне з найбільших в Україні, автоматизованих виробництв, де, завдяки оптимізації ресурсів, забезпечується ідеальне поєднання ціни та якості, а також високий рівень обслуговування.

Viknar’off прискіпливо стежить за якістю продукції — кожен компонент проходить багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва для досягнення найкращих показників. Продукція виготовляється відповідно до вимог ДСТУ та європейських стандартів EN. Виробництво пройшло сертифікацію за стандартом ISO 9001:2009 "Системи управління якістю".

На виробництві застосовується професійне німецьке та австрійське обладнання Urban, Lisec, Rapid, Graule. Автоматизовані лінії дозволяють досягнути потужностей до 100 тис. конструкцій в місяць та мінімізувати помилки. У нашому розпорядженні два автоматизованих критих склади: для матеріалів та готової продукції.