Клубне життя
15/10/2014
Степан Рижук: "Їдемо в Комсомольськ тільки за перемогою!"
Степан Рижук: "Їдемо в Комсомольськ тільки за перемогою!"

В матчах проти "Сталі" та "Полтави" в основі "Ниви" неодмінно виходив оборонець Степан Рижук. Про свої враження від цих поєдинків футболіст розповів клубному сайту.

— Степане, в останній грі з "Полтавою" "Нива" володіла перевагою більшість ігрового часу. Чого, на твою думку, не вистачило для позитивного результату?

Так, ми володіли перевагою, особливо у другому таймі. Мали декілька непоганих можливостей забивати, але нам, можливо, забракло везіння. Дуже прикро пропускати такий м'яч на останніх хвилинах.

Ти вже два матчі поспіль виходиш в основі в парі з Тарасом Дураєм у центрі поля. На якій позиції тобі діяти найбільш комфортно? Як можеш оцінити свої дії у цих поєдинках?

В двох останніх іграх проти "Сталі" та ФК "Полтави" декілька гравців з основного складу були відсутні і тренер надав мені шанс зіграти в основі. На позиції опорного раніше доводилося грати, але мало частіше за все я граю на позиції центральний захисник. Оцінювати свою гру, відверто кажучи, я не звик, адже це робота тренерського складу.

Попереду в нашого клубу дуже важкий виїзд в Комсомольськ. Як налаштовуєтеся на одного з лідерів чемпіонату?

Працюємо в звичайному режимі. Настрій у команди, як завжди, бойовийїдемо в Комсомольськ тільки за перемогою!