Ігор Семенина та Сергій Кисленко — у збірній сезону Першої ліги

Два гравці футбольного клубу "Нива" увійшли до списку 33-х кращих за підсумками сезону Першої ліги 2020/21 за версією Sport Arena.

Ігор Семенина ("Кристал" Херсон/"Нива" Тернопіль)

32 роки — 26 матчів — 7 голів, 9 асистів

"Друга молодість" досвідченого центрального півзахисника. Навіть виступаючи за новачків дивізіону, змінивши команду посеред чемпіонату, Семенина видав чудовий індивідуальний результат (16 балів за системою "гол+пас") і був ключовим гравцем як "Кристалу", так і "Ниви", в яку повернувся після багатьох років виступів на вищому рівні. Ознаки гри Ігоря — вміння пробити здалеку з гри та стандартів, перепасуватися в динаміці гри та вивести одноклубника на зручну позицію для завершення атаки. Став провідним асистентом чемпіонату.

Сергій Кисленко ("Нива" Тернопіль)

23 роки — 25 матчів — 9 голів

Свого часу Кисленко багато забивав за ФК "Львів" у Другій лізі, був навіть найкращим бомбардиром одного з розіграшів Кубка України. Проте пізніше опинився в дублі клубу УПЛ, змушений був починати все спочатку. Саме в "Ниві" відновив бомбардирський тонус — завдяки чудовій грі на "другому поверсі", розвиненому гольовому чуттю та вмінню швидко реагувати на події, Кисленко забив дев’ять м’ячів, показавши непоганий стандарт виступу нападника.