Завтра "Нива" проведе спаринг із львівським "Рухом"

Першим суперником жовто-зелених на тренувальних зборах буде представник української Прем'єр-ліги.

Матч відбудеться на навчально-тренувальній базі "Руха" у Винниках. Початок о 13:00.

Львівський "Рух" вийшов із відпустки ще 10-го січня та проводить підготовку на власній тренувальній базі. Минулого тижня підопічні Леоніда Кучука провели перші спаринги. "Рухівці" по черзі перемогли представників чемпіонату Львівщини — "Корміл" (5:1) та "Скалу-1911" (4:0).

А на тижні жовто-чорні отримали серйозне підсилення складу у лиці трьох легіонерів — француза Фредді Плюмана, нідерландця Лассани Файє та бразильця Едсона.

Нагадаємо, що після першої частини УПЛ "Рух" у турнірній таблиці посідає 11-те місце, маючи у своєму активі 18 очок.

Для "Ниви" це протистояння буде першим у рамках підготовки до весняної частини Першої ліги. Загалом цей спаринг не був включений у попередній графік, але тернополяни відгукнулися на запрошення львів'ян провести матч.

Наразі у тренувальному таборі "Ниви" перебуває 8 потенційних новачків, які уже завтра матимуть змогу довести свою профпридатність тренерському штабу.

До речі, остання зустріч "Руха" та "Ниви" датована 10 липня 2021-го року. Тоді, теж на тренувальній базі львів'ян, "Нива" одержала мінімальну перемогу 1:0 завдяки голу Богдана Козака, який тоді перебував у статусі потенційного новачка.

Трансляція поєдинку не запланована.