Двостороння гра на користь "зелених"

Сьогодні, 19 лютого, у футболістів "Ниви" відбулася двостороння гра на футбольному полі у Боричівці, що поблизу Теребовлі.

Усі гравці, які наразі перебувають у розташуванні команди, отримали ігровий час, а сам поєдинок відбувся у форматі 3 тайми по 30 хвилин. Тренерський штаб розділив гравців на умовні команди "зелених" та "червоних".

"Зелені" першими відкрили рахунок зусиллями Андрія Різника, який в дотик замкнув фланговий простріл партнера вздовж лінії воріт. Але у другій 30-хвилинці "червоні" не лише відігрались, але і повели у рахунку. Спершу Олег Соколов вдало зіграв головою на дальній стійці після подачі з кутового. А згодом Андрій Бей розстріляв воротаря з близької відстані, відгукнувшись на хорошу прострільну передачу з правого флангу.

Та все ж надалі перевага була за командою "зелених". Майже ідентичні голи по черзі провели Максим Проців та Андрій Різник. Обидва вражали ворота суперників ударами з лінії штрафного майданчика. А остаточну крапку у зустрічі поставив один із потенційних новачків "Ниви" Максим Тяпкін, який реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером — 4:2.

Додамо, що 22-го лютого на команду очікує ще одна двостороння гра.

Склади команд:

"Зелені": Механів, Танчак, Демчук, Зінь, Мудрий, Волохатий, Козак, Тяпкін, Проців, Різник, Вольський

"Червоні": Жупанський, Слива, Давидов, Хруставка, Соколов, Сташків А., Пінчук, Бей, Гатала, Дорошенко, Галадей

На заміну виходили: Сташків В., Чубак, Лянскоронський, Кірєєв, Ювхимець