Сергій Задорожний: "Галадей забивний нападник — це підсилення для нас"

Виконуючий обов'язки головного тренера "Ниви" Сергій Задорожний розповів про перебіг першого тренувального збору, який проходить у Тернополі.

— Сергію Михайловичу, уже декілька днів команда активно працює на зборі. Розкажіть про його перебіг, у якому режимі тренується команда?

— Ми зібрались 15 лютого і перший збір у нас буде до 24-го включно. Працюємо у дворазовому режимі. На ранковому тренуванні ми чергуємо тренажерний зал, штучний майданчик, аеробіку. А на вечірньому тренуванні у нас завжди бігова робота, яка проходить на міському стадіоні. Заплановані дві двосторонні гри — 19 та 22 лютого.

— Як ви оціните фізичний стан гравців після довгої відпустки?

— Усі хлопці повернулись у хорошій формі, провели тестування і результати нас влаштували. Всі гравці вклались у нормативи. Тому я задоволений, що хлопці працювали у відпустці і дуже відповідально ставились до своїх обов‘язків.

— Перший зимовий новачок команди — Дмитро Галадей. Яку характеристику йому можете дати?

— Я давно працюю у Тернополі, тому Діму знаю дуже добре. Він був завжди одним із найкращих нападників у першості області і згодом не випадково його запросили в "Агробізнес". Але там він не зіграв жодної гри через початок повномасштабного вторгнення ворога. Згодом він грав у Чехії, після чого ми вийшли з ним на зв‘язок. Я особисто з ним розмовляв, він приїхав і ми домовились про контракт. Вважаю, що це для нас підсилення, адже нападник він забивний, агресивний, працює вперед — саме те, що треба у сучасному футболі. Ось тому я маю надію, що ми спрацюємось. Колектив у нас хороший, дружній. Тому проблем із адаптацією не буде.

— Разом з командою тренуються потенційні новачки, як оціните їхній потенціал?

— Ми повернули з ФК "Львів" двох молодих футболістів, які у нас на контракті. Надамо шанс їм знову тренуватись з командою, оцінимо їхній стан. Це дорослий футбол, вони ще молоді хлопці, проте вважаю, що у 18 років в Європі вже грають футбол. Тому і вони, якщо на щось претендують, то мають щось показувати зараз. Також є ще ряд гравців, які проходять з нами збори і яких ми переглядаємо. Загалом збори проходять у нас добре, як заплановано так і виконується, тому нарікань немає.

Пресслужба футбольного клубу "Нива"