Результативна двосторонка знову на користь "зелених"

Сьогодні, 22 лютого, на футбольному полі з синтетичним покриттям у Боричівці відбулася друга із запланованих двосторонніх ігор "Ниви".

Цього разу у поєдинку, що відбувся у форматі 2 тайми по 40 хвилин, результативну перемогу здобула команда "зелених" — 6:3. Одразу п'ять голів на рахунку Андрія Різника.

Проте матч розпочався із голу "червоних". Вже на стартовій хвилині ворота Механіва вразив новачок "Ниви" Дмитро Галадей. Відповідь не забарилася. Максим Проців зрівняв рахунок, ударом у дальній від Жупанського кут воріт.

Незабаром свій перший гол провів Андрій Різник. Він реалізував пенальті, яке сам і заробив. Вдруге рахунок став рівним після удару Романа Волохатого, якому асистував Галадей — 2:2. А ще за декілька хвилин "червоні" повели у рахунку. Олег Соколов вдало підключився до атаки та в дотик замкнув фланговий простріл партнера.

На коротку перерву команди все ж пішли за нічийного рахунку 3:3. Це Андрій Різник перехопив м'яч у штрафному майданчику опонентів та без проблем обіграв воротаря.

Друга 40-хвилинка стала бенефісом "зелених" та Різника. Нападник "Ниви" спершу вразив ближній кут воріт суперників, згодом у дотик замкнув пас партнера, а довершив справу, реалізувавши вихід сам-на-сам із воротарем.

Попереду у команди ще два тренувальні дні на першому зборі, після чого — два вихідних. Другий навчально-тренувальний збір за планом розпочнеться 27-го лютого.

Склади команд:

"Зелені": Механів, Слива, Давидов, Зінь, Мудрий, Сташків А., Козак, Проців, Гатала, Різник, Вольський

"Червоні": Жупанський, Танчак, Демчук, Хруставка, Соколов, Пінчук, Волохатий, Бей, Дорошенко, Тяпкін, Галадей

На заміну виходили: Сташків В., Чубак, Лянскоронський, Кірєєв, Ювхимець