![](http://fcnyva.com/uploads/news/2023-03-01/9TLrEXlV0iHBxqyleb6VVkoyqMR34gsFRIgHTJW9.jpg)
Максим Проців: "Реалізувати усі свої нагоди не вдалося"
Коментар флангового півзахисника після першого спарингу на тренувальних зборах.
— Найперше хочу подякувати усім нашим захисниками та ЗСУ, які дають нам змогу займатись улюбленою справою. А щодо гри, то, особливо у першому таймі, ми виконували установку тренера, пресингували суперника та володіли територіальною ініціативою. На жаль, реалізувати усі свої нагоди не вдалося.
Пресслужба футбольного клубу "Нива"