"Нива" – "Епіцентр". Анонс контрольного матчу

Заключний спаринг у підготовчий період футболісти "Ниви" проведуть на Тернопільщині, де зустрінуться зі своїм опонентом у чемпіонській групі VBET UA Першої — "Епіцентром" з Кам'янець-Подільського.

Поєдинок відбудеться на полі спортивного комплексу "Поділля", що у Васильківцях. Початок зустрічі о 14:00.

В офіційних зустрічах у цьому сезоні команди зустрічались двічі. І у обох випадках арбітри фіксували нічийні результати — 1:1 у Дунаївцях та 0:0 у Тернополі. Обидва клуби за підсумками першої частини сезону потрапили у чемпіонську групу. "Епіцентр" у турнірній таблиця випереджає "Ниву" на 5 очок.

Команда з Кам'янець-Подільського переважну частину підготовки провела у Києві, де проводила ряд контрольних матчів із місцевими командами. Підопічні Сергія Нагорняка у рамках трьох зборів зіграли 9 матчів у яких здобули 5 перемог, 2 нічиїх та 2 поразки.

Для "Ниви" цей матч стане восьмим у підготовчий період. До матчу з "Епіцентром" готуються усі гравці, що є у розпорядженні Сергія Задорожного. Цього тижня приступив до тренувань і Даніїл Вольський, який пропускав попередній матч через хворобу.

Пряма трансляція матчу "Нива" – "Епіцентр" запланована на нашому ютуб-каналі.