«Нива» 4:2 «Скала 1911»

У четвер 15 лютого «Нива» провела свій другий твариський спаринг на зборах у Львові. Суперниками жовто-зелених стала «Скала 1911» зі Стрия.

Вже на 8 хвилині поєдинку відзначитись вдалось Денису Довбецькому, який знаходиться у команді на перегляді. Варто відзначити гольову передачу Богдана Козака, який із центра поля зумів обрізати всю команду суперників, та вивести Дениса на ударну позицію в штрафному майданчику стрийчан.

Подвоїти перевагу тернополяни зуміли на 20 хвилині поєдинку, той же Богдан Козак зумів реалізувати пенальті, яке заробив на собі Андрій Різник, коли той зіграв на підборі у штрафному майданчику Скали.

На 28 хвилині поєдинку відзначитись вдалось і самому Андрію Різнику, якого на вихід віч-на-віч із голкіпером стрийчан вивів Богдан Козак. Таким чином 24-тий номер жовто-зелених оформив третю гольову дію у цьому поєдинку.

Ще до перерви «Нива» зуміла довести рахунок до 4:0, ударом з-за меж штрафного майданчику відзначився Сергій Давидов.

У другому таймі в складі тернополян відбулась заміна всього складу, свій ігровий час отримали всі футболісти, які знаходяться в розташуванні команди, картина гри стала суттєво відрізнятись від подій першого тайму.

«Скалі 1911» вдалось двічі скористатись помилками тернополян, та реалізувати ці моменти, таким чином встановивши кінцевий результат 4:2 на користь «Ниви»

Завтра, 16 лютого на жовто-зелених очікує одне тренування, а вже в суботу команда вирушить в Ужгород, де проведе спаринг із Прим‘єр Ліговим Минаєм