"Нива" 0:2 "Вікторія"

19 лютого у Винниках тернополяни провели черговий поєдинок у рамках другого підготовчого збору. Суперниками жовто-зелених став футбольник клуб «Вікторія» із Сум, яка виступатиме у весняній частині у «Чемпіонській групі» Першої Ліги.

В стартовому складі тернополян з‘явились: Жупанський, Мудрий, Зінь, Бей, Танчак, Козак, Волохатий, Дорошенко, Голуб ( гравець на перегляді ), Різник, Бороденко.

Попри статус товариського матчу, команди проявили характер, поєдинок видався дуже емоційним, та з великою кількістю боротьби.

Перший тайм видався досить динамічним, команди намагались діяти гостро у фазі атаки, створили чимало хороших нагод та заробляли велику кількість стандартів.
Найкращий момент повести у рахунку мали саме тернополяни, на 29 хвилині поєдинку. Тоді Дмитро Бороденко увірвався в штрафний майданчик суперників, де заробив на собі фол, арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пробивати взявся сам Дмитро, однак переграти голкіпера «Вікторії» - Литвиненка йому не вдалось.
Тому команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

У другому таймі обидві команди провели ряд замін. Загальна картина гри суттєво не змінилась, однак саме у другій половині гри взяття воріт таки відбулось.
Спочатку, на 62 хвилині поєдинку Максим Євпак зумів завдати прицільного удару в рамку воріт тернополян, з яким не докінця вдалось впоратись голкіперу Іллі Ольховому, який знаходиться зараз у команді на перегляді, а потім після прориву по флангу слідувала прострільна передача, яку вдало зумів реалізувати Долінський на 75 хвилині матчу.

До кінця матчу «Ниві» також вдалось забити. Владиславу Климаку (на перегляді) вдалось заробити стандартне положення біля кутового прапорця.
Після не зовсім вдалої подачі у штрафний майданчик на підборі, вже за її межами вдалось зіграти Ігорю Гаталі, який же і здійснив простріл на дальню стійку воріт, де замкнути його вдалось Василю Буртнику (на перегляді), однак боковий арбітр зафіксував у цьому моменті положення поза грою, тому взяття воріт було скасовано. Після цього епізоду команди не створювали серйозної загрози своїм опонентам, отож арбітр в кінці поєдинку зафіксував фіналий результат 0:2 на користь «Вікторії».