«Карпати» 2:1 «Нива»

У п‘ятницю, 1 березня в місті Ужгород «Нива» провела свій перший поєдинок в рамках третього етапу підготовки. Суперниками жовто-зелених став футбольний клуб «Карпати», який ще восени забезпечив собі хороші передумови для путівки в Прем‘єр Лігу України, та змагатиметься за неї весною в «Чемпіонській» групі Першої Ліги.

В стартовому складі тернополян з‘явились Жупанський, Мудрий, Зінь, Бичков ( на перегляді ), Бей, Давидов, Волохатий, Козак, Гатала, Голуб ( на перегляді ), Різник.

В запасі залишились Дорошенко, Хруставка, Махінка та 7 гравців, що знаходяться на перегляді.

Через травми матч пропускали Демчук, Танчак, Галадей та Бороденко.

Вже в дебюті зустрічі, а саме на 7 хвилині відкрити рахунок у матчі вдалось Роману Волохатому, який в один дотик після просторільної передачі відправив м‘яч у сітку воріт «Зелених левів».

Одразу після взяття воріт гра стала відкритою, обидві команди дозволяли створювати небезпечні моменти біля своїх воріт, гра продовжувалась на зустрічних курсах, однак більше забитих м‘ячів у першому таймі побачити не вдалось.

У другому ж таймі вже з перших хвилин «Карпатами» було проведено 10 замін, незмінним в порівнянні із таймом першим залишився лише голкіпер Андрій Кожухар, натомість тренерський штаб  «Ниви» свої заміни почав здійснювати поступово з 55 хвилини матчу.

Статус товариського матчу аж ніяк не скасовував факт дербі, команди створювали тиск одна на одну, заробляли багато стандартів після боротьби, також не обходилось і без «гірчичників». Чітко підкреслювалась принциповість поєдинку надмірним бажанням «Карпат» відігратись. В один момент львів‘янам таки вдалось притиснути «Ниву» до власних воріт. Варто також зазначити, що поєдинок проводився на стадіоні «Авангард» із натуральним газоном, на якому тернополяни зіграли вперше із листопада 2023 року. Відчувалась певна важкість в роботі жовто-зелених на футбольному полі і вже в кінці поєдинку «Карпатам» вдалось двічі відзначитись в воротах «Ниви». Спочатку на 70 хвилині це зробив Артур Рябов, а на 85 хвилині Юрій Тлумак.

Як наслідок гра завершилась із рахунком 2:1 на користь «Карпат», команди подарували нам цікавий футбол з хорошою кількістю моментів.

Головний тренер тернопільської «Ниви» - Олександр Володимирович Стахів у післяматчевій промові: «Спаринг видався хорошим, радий побачити свою команду в роботі на натуральному газоні, я залишився задоволений грою команди до 65 хвилини поєдинку, футболісти виконали установку на гру, однак багато гравців, які знаходяться на перегляді, та виходять на заміну - повинні краще викладатись на полі, підсилювати гру та більше працювати для відповідного рівня у Першій Лізі. Звичайно, що приємно перемагати у кожній грі, проте наразі результат не стоїть на першому місці, важливо переглянути в роботі усіх потенційних новачків команди, старатись зробити певний малюнок гри. Далі на команду чекає ще велика кількість роботи на третьому зборі, будемо працювати, та прогресувати з кожним днем»