«Дружба» 1:2 «Нива»

12 березня у Винниках на стадіоні «НТБ Рух» відбувся контрольний спаринг між «Дружбою» із Мирівки та тернопільською «Нивою»

Цей поєдинок був одним з останніх, де тренерський штаб жовто-зелених мав змогу переглянути потенційних новачків та визначитись з їх подальшим майбутнім в команді. У стартовому склад зʼявилось одразу четверо таких гравців: Владислав Климак, Денис Голуб, Володимир Здирко та Владислав Мухаматгалеєв. Окрім них в стартовій 11-тці зʼявились Жупанський, Мудрий, Зінь, Давидов, Волохатий, Козак, Бей.

Гра видалась достатньо динамічною та безкомпромісною. Команди створили чимало моментів поблизу воріт своїх суперників і навʼязували боротьбу одна одній на кожному клаптику поля.

Під завісу першого тайму «Дружбі» вдалось відкрити рахунок.

Спочатку Гриленко, скориставшись

обрізкою суперника вибіг сам на сам з Віталієм Жупанським,

але той парирував удар — м'яч вийшов на кутовий.

Подачу з правого флангу від кутового прапорця найбільш вдало використав Шкіндер, який на підборі поцілив у нижній ближній кут воріт «Ниви»

Одразу по перерві тернополяни почали чітко заявляти про своє бажання перервати програшну серію, що складала 3 поєдинки і почали вести себе ще більш активно поблизу воріт суперника. На 57 хвилині зустрічі Богдан Козак віддав рорзрізну передачу на Здирка, який опинився у ситуації віч-на-віч з голкіпером, потенційний новачок жовто-зелених при спробі обіграти голкіпера «Дружби» заробив на собі фол у штрафному майданчику, а арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку.

Успішно реалізувати пенальті вдалось Козаку, а вже за хвилину Богдана вивів на побачення з голкіпером суперника Роман Волохатий, який скористався помилкою захисника. Козак успішно реалізував свій момент оформивши дубль і встановив кінцевий результат - 1:2