Марко Кицун про свої успіхи в останніх поєдинках та очікування від останньої гри сезону

Марко Кицун поділився враженнями про свої успіхи в останніх поєдинках, очікування від останньої гри сезону, та підвів короткі підсумки весняної частини чемпіонату:

Два забитих мʼяча в останніх  двох поєдинках, чи можна сказати, що ти вже повністю адаптувався у клубі та тепер можеш показувати свої найкращі якості?

Так, адаптація пройшла досить швидко завдяки партнерам по команді та тренерському штабу, які допомогли мені в цьому, буду старатися показувати свої найкращі якості в кожному матчі.

Дебютний свій мʼяч забив вдома, дуже важливе взяття воріт… неймовірна підтримка вболівальників, що відчував в моменті?

Був дуже радий за себе і за команду, можу допомагати команді в таких матчах і безперечно відчував дуже велику підтримку від наших вболівальників, за це їм дуже дякую.

У матчі з «Черніговом» твій без сумніву гол-красень допоміг команді отримати ще один заліковий бал у турнірну таблицю, неймовірний камбек на останніх секундах зустрічі, чи вважаєш ти цей результат позитивним? Та наскільки закономірним?

Вважаю результат досить позитивним, враховуючи дорогу яку ми проїхали, стадіон на якому ми грали зі штучним покриттям… Була важка гра, але ми показали, що ми можемо грати з першої до останньої хвилини, від свистка - до свистка.

Власне завдяки цій нічиї команда зберегла за собою шанси завершити чемпіонат першими у групі вибування… можливо це був би такий невеличкий втішний приз, чи сильно хоче цього команда, чи буде добиватися цього?

В любому випадку кожен матч приємно вигравати, тим паче, якщо ми маємо змогу вийти на перше місце, незважаючи на те, що це група вибування, ми будем робити все можливе, аби порадувати останньою грою в цьому сезоні наших вболівальників і себе також.

Сезон добігає до свого завершення, скоро усі відправляться на заслужений відпочинок, наскільки взагалі відчувається втома, як важко тримати себе в тонусі, тому що можна вважати від початку лютого, до сьогоднішнього дня команда в роботі 

Так, ми пройшли досить інтенсивні та хороші збори зимою, це дає змогу тримати себе в тонусі, втома відчувається, але це просто накопичення під час сезону, проте ми відпочинемо та повернемось із новими силами.

Попереду матч з Кременем, гра у Кременчуці завершилась нульовою нічиєю, чи віриш у те, що зможеш в черговий раз відзначитись у воротах у суперника?

Вірити потрібно завжди, буду стратися, та робити все можливе, аби порадувати наших вболівальників і допомогти команді виграти цей матч.

Чого очікуєш від самої гри?

Очікую лише перемоги!

Підводячи мінімальні підсумки, не беручи завтрашньої гри, як оціниш командні результати за весняну частину сезону, та індивідуальні 

Я думаю ми провели досить хороше півріччя, зазнали всього двох поразок, маємо хороші результати, знову ж таки маємо шанси завершити сезон першими.
Щодо індивідуальних результатів мені ще є куди рости, це лише мої дебютні матчі у дорослому футболі.