"КУЛИКІВ-БІЛКА" 0-3 "НИВА"

У першому контрольному матчі на другому етапі підготовки до сезону у Першій лізі тернопільська «Нива» впевнено здолала колектив «Куликів-Білка» з рахунком 3:0.

«Куликів-Білка» 0:3 «Нива»

Голи: Різник (29), Галадей (31), Довбецький (84).

«Нива» розпочинала у такому складі: Жупанський, Бей, Зінь, Токар, Капустян, Дорошенко, Козак, Гатала, Голуб, Різник, Галадей

Перший тайм впевнено розпочали саме тернополяни, вже на 2ʼ хв матчу Різник пробивав по воротам, проте, не влучно. Згодом то й же Різник виходив один на один із голкіпером суперника та намагався перекинути його, але також не влучно. До того ж, лайнсмен підняв прапорець, сигналізуючи про положення поза грою. В середині тайму головний арбітр матчу призупинив матч для того, щоб команди змогли освіжитись водою, адже погода була доволі спекотною. Згодом, на 28 хвʼ матчу, Галадей, отримавши мʼяч на фланзі, одразу наніс удар по воротам суперника - стійка та вільний удар. Одразу ввімкнувся Андрій Різник, скориставшись невдалим розіграшем м‘яча біля воріт «Куликів-Білки», відкрив рахунок у матчі влучним ударом під поперечину - 1:0. А вже за хвилину, голкіпер суперника відбив перед собою простріл активного Богдана Козака, чим скористався Дмитро Галадей та встановив рахунок 2:0 у першому таймі. До перерви команди створили декілька моментів, проте, забитими м‘ячами більше не відзначились та пішли на заслужений перепочинок.

Обидві команди розпочали активно другий  тайм, створивши декілька небезпечних моментів. У другій половині другого тайму  суперник помітно підсів та дав можливість атакувати молоді «Ниви». Довбецький на 84 хвʼ матчу отримав мʼяч у центрі поля, протягнув його та сильним ударом «прошив» голкіпера «Куликів-Білка» та встановив фінальний рахунок 3:0 на користь «Ниви».