Роман Толочко: "На зборах хочемо грати з сильними суперниками"

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Роман Толочко розповів клубному сайту про перебіг підготовки до нового сезону.

— Романе Любомировичу, вже більше тижня наша команда тренується у рамках тренувальних зборів. Оцініть хід підготовки до сезону.

— Збори проходять у нормальному режимі, ми маємо всі умови для повноцінної підготовки. Я дуже задоволений відношенням футболістів до роботи, адже всі стараються викладатися максимально. Звісно, тренування у дворазовому режимі це важко, але поки всі справляються із цими навантаженнями. Днями ми провели товариську гру проти донецького "Олімпіка" і я теж задоволений тим, як гравці віднеслися до цього матчу. Незважаючи на тривалий переїзд команда проявила себе із кращої сторони, навіть перебуваючи під навантаженням.

— Чи відбулися кадрові зміни після спарингу з донеччанами?

— Так. Після цієї гри нас покинув один з гравців, який перебував на перегляді. Ця гра з таким суперником дала тренерському штабу чимало інформації. У вівторок (30 червня — прим.) ми проведемо ще один спаринг і, можливо, ще хтось з гравців нашу команду залишить. Адже плануємо запрошувати на оглядини ще кілька футболістів.

— Є гравці, яких тренерський штаб точно хоче бачити у команді?

— Звісно, кілька таких футболістів вже є. Новий контракт з клубом нещодавно підписав досвідчений Олег Керчу. Є ще кілька футболістів на яких ми розраховуємо, але поки з ними контракти ще не підписані. Проте кістяк команди поступово формується. Є футболісти навколо яких ми будемо будувати команду до початку нового сезону.

— Які позиції плануєте підсилювати?

— Перш за все нам потрібен забивний нападник. Буде на перегляді у нас ще центральний захисник. Хочеться запросити гравця і у опорну зону. Тобто, потрібно підсилювати центральну вісь. Буде добре, якщо у команді складеться здорова конкуренція.

— Крім найближчого спарингу зі "Скалою", скільки ще ігор планує провести "Нива"?

— Згодом поїдемо на товариську гру у Ковель, а також зіграємо у Львові. Окрім цього, у планах є ще два товариські матчі. Звісно, шукатимемо сильних суперників. Можливо, вдасться зіграти із луцькою "Волинню". Після гри у Ковелі в нас закінчиться перший цикл навчально-тренувальних зборів. Дамо команді 2-3 дні відпочинку, а тоді розпочнемо другий цикл.