Впевнена перемога основи у двосторонній грі

Сьогодні, 18 листопада, у футбольного клубу "Нива" на стадіоні у Великих Гаях відбулася двостороння гра — 2 тайми по 30 хвилин.

За "червоних" виступила основна команда "Ниви", а за "зелених" зіграли резервісти та ряд молодих тернопільських футболістів. Гра завершилася впевненою перемогою основи — 6:1.

Перший тайм став бенефісом Андрія Фаюка, який відзначився тричі. Перший гол Андрій забив ударом головою після навісної подачі Волошиновича. Незабаром Фаюк замкнув простріл Озарківа. А ще згодом нападник проявив індивідуальну майстерність, прорвавшись по лівому фланзі та вразивши дальній кут воріт Миколи Плетеницького. До перерви четвертий гол у ворота "зелених" провів Іван Мучак, якому знову ж таки асистував Ростислав Волошинович.

У другому таймі гра дещо вирівнялась, але Фаюк та Мучак не переставали забивати. Андрій вп'яте розписався у чужих воротах після розіграшу штрафного та вдалої скидки. А Іван відзначився після прострільної передачі Романа Гудака.

Лише на останній хвилині гри "зелені" спромоглися забити у відповідь. Подачу Дурая зі штрафного головою замкнув Ігор Бадло.