Стріляє двічі! Литовченко — герой 4-го туру Другої ліги

Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Другої ліги з футболу 2018/2019.

Тернопільська Нива входила в новий сезон із думкою про боротьбу за найвищі місця, натомість, здобула лише одне очко в трьох стартових турах та в першому ж раунді вилетіла із кубка. Місто, яке цілий рік очікувало повернення на Центральний стадіон футболу, вимагало результату. Навіть коли в гості прибув ФК Минай – потужний клуб із Закарпаття, який за складом є фаворитом Групи "А" Другої ліги.

І дуже добре для тернополян, що у цій грі знайшовся у них нападник, спроможний взяти на себе відповідальність. Литовченко відзначився великою активністю попереду й багато в чому визначив підсумок матчу своїми двома голами та самовідданістю в боротьбі за м’яч.

Герой 4-го туру Першої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Олексій Литовченко (Нива Т)

28 матчів, 7 голів на професіональному рівні

21 рік. Форвард

оформив дубль у матчі з Минаєм

ціною пошкодження заробив пенальті

це перший цього року дубль для тернополян

Інфографіка Pfl.ua

Вихованець столичного футболу займався у ДЮСШ-15, пробував сили в юнацьких командах Арсеналу, а також в низці аматорських колективів. Саме із ДСО-Поділля він потрапив у тернопільську Ниву, з якою дебютував у ПФЛ та за короткий час став тут основним нападником. У 21 офіційному матчі за тернополян Литовченко забив уже 7 м’ячів при 1 гольовій передачі та 3 зароблених пенальті. Попри болісне зіткнення із розсіченням, яке Олексій отримав, заробляючи 11-метровий удар, він встиг зробити великий внесок у дещо неочікувану, а в чомусь навіть сенсаційну перемогу над Минаєм.