Литовченко і Проців — у збірній 23-го туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки чергового туру у Другій лізі.

До символічної збірної туру увійшли правий півзахисник "Ниви" Максим Проців та нападник Олексій Литовченко. Нагадаємо, що наша команда у 23 турі на виїзді обіграла хмельницьке "Поділля" 0:3.

Нападник – Олексій Литовченко (Нива Тернопіль)

Цей рік видається урожайним для лідера атак тернополян – він багато забивав у контрольних матчах, а також продовжив це робити і в чемпіонаті. В Хмельницькому не було гравця, який зміг би спинити Литовченка. Це він, втримавшись на ногах, вистелив чудові гольові передачі на Проціва та Дедуха. А потім реалізував пенальті, хоча нога поїхала по мокрому полі й був ризик оконфузитися. Міг забивати ще – а це означає, що повністю переграв своїх візаві.

Правий півзахисник – Максим Проців (Нива Тернопіль)

Новачок Ниви раніше виділявся ще в напівмолодіжному складі ФК Тернопіль-ДЮСШ в чемпіонаті ААФУ, а тепер показав свої задатки в ПФЛ. Вперше вийшовши в основному складі, Проців затерзав оборону подолян. Добре взаємодіяв із Литовченком, Дедухом, Кінашем. Міг забивати й раніше, віддавав непогані передачі. У підсумку скористався чудовим пасом Литовченка, забивши дебютний м’яч у Другій лізі. Після перерви Максим заробив ще й пенальті під третій гол.

Прес-служба футбольного клубу "Нива" за матеріалами sportarena.com