Олег Хруставка — у збірній 22-го туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки чергового туру у Другій лізі.

До символічної збірної туру увійшов правий захисник "Ниви" Олег Хруставка. Нагадаємо, що наша команда у 22 турі вдома обіграла "Оболонь Бровар-2" з рахунком 1:0.

Правий захисник – Олег Хруставка (Нива Тернопіль)

Енді Уорхол прогнозував 15 хвилин слави кожному, а Хруставка отримав 90 хвилин слави в важливому матчі проти Оболоні-Бровар-2, який в підсумку привів тернополян до символічного "зимового чемпіонства". По-перше, Олег старанно відіграв у захисті (свідченням чому – 8 виграних єдиноборств і 16 підбирань, найбільше в своїй команді). По-друге, регулярно долучався до атак, окрім традиційних подач і прострілів, двічі пробиваючи по воротах суперників. Хоча гості з Київщини злагоджено відбивалися, в другому таймі саме розкішний спонтанний удар Хруставки після поперечної передачі Гатали призвів до вирішального голу.