Кисленко: "Нива поступово перебудовується під вимоги нового тренерського штабу"

Герой 14-го туру у Першій лізі Сергій Кисленко поділився зі Sport Arena враженнями від перемоги над ВПК-Агро (2:0). Відзначимо, що саме нападник своїм дублем приніс для команди важливі три залікові пункти.

— Сергію, наскільки важливим для вас є визнання найкращого гравця туру?

— Головне, щоб мої забиті м’ячі приносили перемоги команді. Щасливий, що у минулому турі допоміг Ниві здобути важливі залікові пункти. Не зупиняюся на досягнутому, а продовжую працювати над собою.

— Ваша команда протягом трьох матчів не набирала очок вдома. Це додатково мотивувало перед протистоянням з ВПК-Агро?

— Нас влаштовувала лише перемога, щоб реабілітуватися перед власними вболівальниками за попередні невдачі. З максимальним налаштуванням виходили на гру і це нам принесло результат.

— На 15-й хвилині після подачі Скакуна зі штрафного ви відкрили рахунок у матчі. Награєте такі комбінації на тренуваннях? Багато часу приділяєте стандартам, які є важливим компонентам гри у сучасному футболі?

— З Андрієм чудово розуміємо один одного, можна сказати навіть з напівпогляду. На тренуваннях працюємо над стандартами, намагаємося урізноманітнити нашу гру. Задоволені, що свої напрацювання змогли втілити у життя.

— Наскільки простіше стало грати команді після забитого м’яча? Можливо, дещо змінили свою модель ведення гри?

— Ми продовжували гнути свою лінію.  Після другого забитого м’яча грали за рахунком, насамперед надійно у захисті. У другій половині зустрічі мали низку нагод, але на жаль, забити більше не змогли.

— На 32-й хвилині ви взяли ініціативу на себе і м’яч після рикошету від Пашаєва залетів у ворота. Поділіться емоціями після п’ятого у сезоні забитого м’яча?

— Мене переповнювали позитивні емоції. Для нападника головне — це забиті м’ячі. Щасливий, що у матчі з ВПК-Агро зі своєю роботою впорався на відмінно.

— Після цього голу відчували, що вже не віддасте перемогу, до того ж граючи вдома?

— Залишалося грали ще годину часу, тому не мали права розслаблятися. Добре, що вдалося зіграти надійно у захисті. Суперник намагався відігратися, але у і нас були нагоди для взяття воріт.

— Які корективи вніс тренерський штаб у перерві? На чому акцентував увагу у тактичному плані?

— Для нас важливо було продовжувати гнути свою лінію, грати надійно у захисті та агресивно попереду. Вважаю, що у нас вдалося втілити у життя тренерські настанови.

— Ваша команда у цьому матчі дуже надійно зіграла у захисті. Це свідчить про те, що поступово Нива знаходить баланс у грі?

— На жаль, у попередніх матчах багато пропускали, тому варто було грати сконцентровано у захисті. Щасливі, що цього разу зіграли на нуль. Поступово перебудовуємося під вимоги нового тренерського штабу.

— Щодо Андрія Купцова і Віталія Первака. Ця перемога вже більш тренерська?

— Це наша спільна перемога. Заслуга тренерів у цій звитязі велика. У них своє бажання футболу, наша команда зараз грає за новою схемою. Головне, що нам вдається набирати залікові пункти.

— У наступному турі зіграєте проти Краматорська. Які очікування від матчу з одним із аутсайдерів? Складний переїзд може вплинути на вашу гру?

— Я б не називав Краматорськ аутсайдером. До того ж, команда гратиме на фоні емоційного піднесення після перемоги над Оболонню. Буле непросто, але ми налаштовані виключно на перемогу.

БЛІЦ

Народився у селі Таранівка, Харківської області

Вихованець Харківського вищого училища фізичної культури №1

Перший тренер — Микола Володимирович Пільгуй

Улюблена команда — Манчестер Юнайтед

Улюблені гравці – Бензема та Левандовський