Богдан Самардак: "Натякаєте на те, що матч був договірним? Але це ж маячня"

Головний тренер тернопільської Ниви Богдан Самардак поділився з 1football.info враженнями від вчорашнього західноукраїнського дербі.

Якщо виходити з того, як складався матч, то ми, звичайно, результатом задоволені, взяв слово Самардак. Це було справжнє західноукраїнське дербі, де було багато всього. Пристрасті були напружені ще напередодні матчу, тому налаштовувати футболістів на боротьбу особливої потреби не було. В результаті глядачі побачили чотири забиті м'ячі, багато стиків, було навіть видалення. Я вже не звертаю уваги на дрібні травми, які виявилися вже після матчу. Деякі футболісти ще довго будуть відходити від такого матчу.

Уже на старті матчу Нива двічі пропустила. Це результат низької концентрації, або суперник був настільки заряджений на боротьбу?

  Про те, що ми недооцінили Тернопіль, мови бути не може, та й концентрація у нас була, вважаю, на належному рівні. Просто на початку гри був сильний вітер, проти якого нам довелося грати. У нашому штрафному було багато сумбуру, от і вийшло, що гра начебто тільки почалася, а ми вже програвали 0:2. Але добре, що потім вдалося вирівняти становище і врятувати гру.

  Які корективи вносили в перерві матчу?

  Для початку я дав гравцям хвилини три, щоб вони покричали один на одного, ну а вже потім пішли мої корективи. Я по крупицях, кожному, вказав на помилки. Адже з боку видніше, що і як відбувається на полі. Футболісти ж, коли грають, то думають, що все добре, але це не завжди так. Перед виходом на поле ми ще раз поговорили, ось, власне і все. Звичайно, я вам не все розповім, адже і у нас є свої секрети, але, загалом-то, справа була саме так. В цілому ж, у нас це вже третя, або навіть четверта гра, де ми погано граємо в першому таймі, а потім надолужуємо згаяне.

  Видалення Рижука було справедливим?

  Тут претензій до арбітрів у нас немає. Все по справі. Другу жовту картку Рижук отримав в той момент, коли з порушенням правил перервав небезпечний фланговий прохід нападника. Також перший "гірчичник" він отримав по справі. Так що все справедливо.

  Напередодні матчу букмекери в один голос запевняли, що буде саме нічия ...

  А що букмекери? Нам вони ні до чого. Натякаєте на те, що матч був договірним? Але це ж маячня. Мало що там придумують букмекери. Ось пам'ятаю на матч з Гірником-Спорт на нашу перемогу коефіцієнт був щось близько 7-ми, або навіть більше. Ніби як ми грали не з Гірником-Спорт, а з яким-небудь Реалом. Я нічого не маю проти команди з Комсомольська, вона хороша, з добротним підбором виконавців. Але невже між нами така велика різниця? Ось і всі ваші букмекерські розклади. А про наше дербі я вже говорив воно пройшло у чесній, чоловічий та безкомпромісній боротьбі.

1football.info