Олег Хруставка та Роман Волохатий — у збірній 8 туру

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena підвів підсумки 8 туру Vbet UA Перша.

До символічної збірної туру увійшов крайній захисник "Ниви" Олег Хруставка та півзахисник Роман Волохатий. Нагадаємо, що наша команда у 8-му турі вдома мінімально обіграла вишгородський "Діназ".

Правий захисник – Олег Хруставка (Нива)

Тернопільська команда здобула мінімальну перемогу в матчі з Діназом, віддавши всі сили. Відзначаємо Хруставку, який часто підключався на стандарти, старанно відпрацьовував по всій протяжності флангу в хорошій взаємодії з Гаталою, Соколовим і Різником, а також міг сам забивати в ворота вишгородців. Для його суперників це було виснажливе, інтенсивне єдиноборство.

Атакувальний півзахисник – Роман Волохатий (Нива)

Після втрати Семенини та Мороза можна було боятися за стрункість і успішність середньої лінії Ниви. Тим не менш, бачимо, що тернополяни напрацювали оновлені зв’язки – причому, завдяки вже наявним футболістам. У цьому сезоні по-новому розкривається Волохатий, який виконує роль камертона, маятника в півзахисті «жовто-зелених». У матчі з буковинцями Роман хорошим ударом з лінії карного майданчика приніс перемогу своїй команді, а також плідно відпрацював у середній лінії та брав участь у ще кількох гострих атаках.

За матеріалами sportarena.com