Механів, Зінь та Демчук — у збірній півріччя Vbet UA Першої

Авторитетний український спортивний портал Sport Arena визначив список із 33-х кращих футболістів першої частини сезону.

До цього списку увійшли одразу три гравці "Ниви" — голкіпер Максим Механів та два центральні захисники Андрій Зінь та Максим Демчук.

Максим Механів ("Нива")

26 років — 14 матчів (1260 хвилин) — 8 пропущених м’ячів, 7 "сухих" матчів

Одна справа — коли мало пропускають фаворити сезону. Зовсім інша — коли стрімкий прогрес у грі в обороні демонструє середняк, який минулого сезону був восьмим за кількістю пропущених м’ячів. Це досягнення – визнання прогресу й особисто Механіва, одного з найбільш самобутніх воротарів ПФЛ. "Першоліговий Макс Валеф" гарно грає ногами, швидкий і сміливий у своєму карному майданчику, блискавичний у реагуванні. Серед гравців, які пробилися з низів, а не отримали школу клубів УПЛ, Максим зараз найбільш прогресуючий.

Андрій Зінь ("Нива")

22 роки — 14 матчів (1233 хвилини) — 3 голи

Можна тільки захоплюватися вмінням Ниви оперативно латати дірки – здавалося, ще недавно захисний блок команди визначали Вовченко, Дворовенко та Мороз – вони перейшли в більш амбітні клуби, натомість, на їхньому місці з’явилися нові, не менш спортивно перспективні, гравці. Серед них відзначимо молодого Зіня. Вихованець волинського футболу ще минулого сезону запам’ятався своїми кількома особливо яскравими матчами, а в поточному чемпіонаті став справжнім лідером оборони тернополян. Окрім досить сильної гри в зв’язці з Демчуком, Андрій допоміг команді ще й кількома голами.

Максим Демчук ("Нива")

24 роки — 12 матчів (1017 хвилин) — 1 гол

Навіть втративши провідного оборонця — Вовченка, Нива не тільки не опустила рівень захисних дій, а вийшла на нову якість. У цьому велика заслуга зв’язки Зінь-Демчук. Обидва гравці — стрибучі, пружні, атлетичні. При цьому вмілі в єдиноборствах як угорі, так і внизу. Зінь був цього сезону стабільнішим і не пропускав матчів, але присутність такого напарника, як Демчук, дозволяла йому почуватися ще впевненіше.

За матеріалами sportarena.com