Петро Бадло привітав учасників "Дворової Олімпіади" у Тернополі

16 вересня 2015 року на універсальному спортивному майданчику по вулиці Данила Галицького, 28 відбувся другий футбольний турнір у програмі заходів "Дворові Олімпійські ігри", які проводять для юних тернополян працівники КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення". Нагадуємо, що мета даного проекту — пробудити інтерес до самостійної спортивної діяльності дітей, що не залучені до спортивних секцій, а також популяризація ідей Олімпізму.

Родзинкою заходу став візит Петра Бадла — майстера спорту України міжнародного класу з футболу, з 14-річним досвідом виступу у Лізі Європи та Лізі Чемпіонів з командою ФК Актобе (Казахстан), 5-кратного чемпіона Казахстану, 2-ох разового володаря Кубку та Суперкубку Казахстану, тренера ФК Нива (Тернопіль), Президента дитячого ФК "Чемпіон".

— Пам’ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному із вас обов’язково її досягти! — привітав учасників турніру Петро Климентійович.

У турнірі взяли участь шість команд мікрорайону "Східний".

За підсумками зіграних матчів команди посіли:

І місце Нива Східний — 13 очок;
ІІ місце Аматор — 12 очок;
ІІІ місце Футболісти — 7 очок;
ІV місце Тризуб — 7 очок;
V місце Нива — 2 очка;
VI місце Степана Бандери — 1 очко.

Змагання стали доброю нагодою для виявлення юних талантів: Кліпс Андрій, що забив 10 голів; Шульган Володимир — 8 голів; Васильонок Олександр — 7 голів; Керея Дмитро — 6 голів.

sports.te.ua