Капітан "Ниви" Тарас Петрівський відкрив турнір з футболу серед дітей

22 вересня 2015 року працівники КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення" управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради організували для дітей 10-12 років уже третій турнір з футболу в програмі циклу заходів "Дворових Олімпійських ігор".

Цього разу він відбувся на універсальному спортивному майданчику по вулиці Старий ринок, 2-5.

Відкрив турнір Петрівський Тарас — в минулому гравець львівських Карпат, а на даний момент капітан ФК Нива (Тернопіль), що поділився секретами свого успіху та розказав про свої спортивні досягнення та здобутки, побажав дітям-учасникам легкого старту та вдалого фінішу. Усі бажаючі отримали автограф від відомого спортсмена на згадку.

Участь у турнірі взяли три команди: "Чемпіон", "Орли" та "Леви-чемпіони".

За підсумками зіграних матчів, що проводилися за коловою системою, перемогу здобула команда "Чемпіони", відповідно, друге місце посіла — "Орли", третє — "Леви-чемпіони".