"Нива" мінімально поступилася у Козовій

25 травня у матчі 3-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді поступився з рахунком 1:0 ФК "Козова".

Перед матчем третього туру "Нива" та "Козова" розташувалися на протилежних полюсах турнірної таблиці. Тернополяни, після двох перемог, опинилися у лідируючій групі. А от "Козова", програвши двічі, пасла задніх. У разі виїзної перемоги "Нива" могла очолити турнірну таблицю чемпіонату області, але не судилося.

Обидві команди доволі жваво розпочали матч і не забарилися зі створенням гольових нагод. Гості мали шанс вийти вперед уже на 10-ій хвилині. Алексевич навісив зліва і на ударній позиції опинився Андрій Бадло. Проте півзахисник "Ниви" пробив прямо у воротаря. Той же Алексевич за мить завдав дальнього удару, але він пройшов набагато вище.

Козівські футболісти теж відповіли кількома моментами. Спочатку Михайло Костів завдавав дальнього удару, але жодних труднощів для воротаря "Ниви" Гараса він не створив. Згодом гравець команди господарів пробивав після подачі з кутового із розвороту, але не влучив. Вище воріт Гараса пройшов і удар головою нападника Миколи Когута.

Головою у відповідь міг забивати Віктор Яневич, але з його ударом впорався воротар. Також головою пробивав Ігор Кохман, але тепер уже оборона козівчан винесла м'яч з лінії воріт.

Наприкінці тайму "Козова" створила дві нагоди, одну з яких реалізувала. Спочатку Дичко пробивав прямим ударом зі штрафного, але Гарас кулаками виніс м'яч подалі. А на останній хвилині тайму, після скидки від Когута, потужного удару по воротах завдав Костів і таки відкрив рахунок у грі.

Гол у роздягальню змусив наставника "Ниви" провести з підопічними серйозну розмову, а також внести корективи у гру. У перерві Петро Бадло зробив одразу потрійну заміну у кожній з ігрових ліній. На вістря атаки замість Кохмана вийшов Понєдєльній. У півзахисті Андрія Бадла замінив Арсен Кривобедрий, а замість Валерія Бадла у захисті з'явився Костянтин Пікуль. Відмітимо, що Костя повернувся до гри після тривалої перерви, пов'язаної із травмою плеча.

У другому тааймі, навідміну від першого, моменти виникали лише біля воріт "Козови". Воротар "Ниви" Андрій Гарас раз чи два рази за тайм зустрівся із м'ячем і то, отримуючи передачу від власних захисників. Програшний рахунок змусив тернополян атакувати всіма силами, а господарів — навпаки — кинути всі ресурси на оборону.

Гості безліч разів за другий тайм загрожували воротам суперника. Тернополяни били здалеку, подавали зі стандартів, але жодного разу м'яч не побував у сітці воріт козівчан, які повинні серйозно дякувати своєму голкіперу, який чимало разів виручав свою команду. Мабуть, кожен з польових гравців "Ниви" створив момент біля чужих воріт, але цього дня фортуна усміхнулася опонентам, які здобули першу перемогу у сезоні.

Символічно, що цього ж дня "Нива" отримала саме "Козову" у суперники по Кубку Тернопільської області. Тож вже за тиждень у підопічних Петра Бадла буде чудова нагода взяти реванш за поразку у чемпіонаті. А між тим у найближчу неділю наша команда проведе матч 6-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. У Івано-Франківську "Нива" протистоятиме "Тепловику-Прикарпаття".