"Нива" та "ДСО-Поділля" не визначили переможця у першому чвертьфіналі

16 червня у першому матчі 1/4 фіналу Кубка Тернопільської області з футболу "Нива" у домашній грі зіграла внічию 1:1 з "ДСО-Поділля".

Уже на першій хвилині матчу представники Тернопільського району створили нагоду для взяття воріт. Це Тарас Червонецький, який повернувся на поле після важкої травми, перевірив на пильність воротаря "Ниви" Андрія Гараса. Тарас пробив метрів із 30-ти, але м'яч пройшов над поперечиною.

"Нива" перший момент у грі створила ближче до 10-ї хвилини тайму. На дальній удар наважився Андрій Понєдєльнік, але м'яч й близько не полетів у ствір воріт суперника. За хвилину нападник "Ниви" знову пробивав — тепер уже з лінії штрафного майданичка. Проте й цього разу фортуна була не на стороні Понєдєльніка.

Обмінявшись моментами, команди аж до середини першого тайму восновному всю боротьбу вели у центральній частині поля. Але, починаючи із 23-ї хвилини, перевага поступово перейшла на сторону господарів поля. Після подачі кутового головою пробивав Яневич — воротар був на місці. А коли і голкіпер не міг допомогти "ДСО-Поділля", його підстраховував захисник. Один з оборонців гостей виніс м'яч уже з пустих воріт, коли по воротах бив Пікуль. Запресингувавши опонента на його половині, "Ниві" незабаром вдалося вийти вперед. Пікуль традиційно далеко вкинув з аута, Яневич підсікнув м'яч головою і той відскочив на ногу Кіцаку, який розстріляв ворота Івана Рогаля. Відмітимо, що півзахисник "Ниви" відзначився у другому поспіль матчі.

Майже відразу після голу, "Нива" мала шанс подвоїти рахунок. Сухецький накрутив кількох оборонців на фланзі, увірвався у штрафний майданчик та пробив із гострого кута у дальню "дев'ятку". Голкіпер "ДСО-Поділля" у карколомному стрибку м'яч відбив, а на добиванні Віталій Бадло не влучив у ворота.

Після цього моменту гра знову заспокоїлась і лише моментами команди проявляли активність. Наші суперники тричі пробивали по воротах Андрія Гараса з-за меж штрафного майданичика. Але у всіх випадках удари були не сильними і жодної загрози не несли. А уже на останніх хвилинах тайму подвоїти рахунок могла "Нива". Андрій Бадлоперехопив м'яч на чужій частині поля та пробив з лінії штрафного майданчика. Воротар з величезними труднощами зумів таки перевести м'яч на кутовий. Згодом розпочав перспективну атаку Роман Бабин, який зробив навіс у воротарський майданчик "ДСО". На жаль, Понєдєльнік не зумів дотягнутися до м'яча, хоча жоден захисник його не контролював.

Друга частина зустрічі розпочалася із моменту Ігоря Кохмана, який змінив Андрія Бадло. Понєдєльнік виконав навісну передачу у район одинадцятиметрової позначки, але воротар випередив Кохмана та не дозволив йому пробити головою. За дві хвилини забити зі штрафного намагався Михайло Рябий — воротар відбив перед собою, але на добиванні не було нікого. А ще за мить у центі уваги знову опинився Кохман. Ігор пробивав ударом через себе та воротар впорався з м'ячем.

Середина другого тайму запам'яталася гарматним пострілом від Кіцака. Зробити дубль йому завадив кіпер, перевівши м'яч на кутовий. Незабаром гості теж відповіли схожим ударом від Станіслава Скибіцького. Однак, постріл гравця "ДСО-Поділля" був надто не точним.

Якщо брати до уваги перебіг подій цього матчу, то наші гості за увесь матч створили обмаль моментів. До реальних нагод й зовсім не доходило. А єдиний по-справжньому гострий момент "ДСО-Поділля" перетворило у гол. Після прострілу з правого флангу та провалу центральних захисників "Ниви", Валентин Білик розстріляв ворота Андрія Гараса, несподівано зрівнявши рахунок у поєдинку.

У час, що залишився до фінального свистка, "Нива" усіма силами намагалася ситуацію виправити, але попереду у жовто-зелених нічого не виходило. Підсумком гри став удар Михайла Рябого метрів із 20-ти, але рятівним він не став, пройшовши над перекладиною.

Отож, доля путівки до півфіналу у парі "Нива" – "ДСО-Поділля" вирішиться у матчі-відповіді, який відбудеться 22 червня на полі нашого суперника. А між тим "Нива" 19 червня зіграє матч чемпіонату області проти "Агрон ОТГ". Гра відбудеться на стадіоні у Великих Гаях. Початок о 16:00.