"Нива" зазнала другої поразки у чемпіонаті

19 червня у матчі 7-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді поступився "Агрону ОТГ" з рахунком 3:2.

Матч другої та третьої команди чемпіонату області, як і очікувалося, вийшов дуже цікавим та інтригуючим. І не лише позиції у турнірній таблиці та амбіції команд додавали інтриги. Головною інтригою, мабуть, було протистояння головних тренерів команд — рідних братів Ігоря та Петра Бадлів.

Щодо нашої команди, то "Нива" у цій грі провела два різні тайми. Початок гри для тернополян видався вдалим — уже на 8-ій хвилині "Нива" відкрила рахунок. Андрій Бадло перехопив м'яч на чужій половині поля, швидко обігрався з Понєдєльніком та вийшов на побачення з кіпером "Агрона" Максимом Механівим. Обіграти воротаря було справою техніки і зі своїм завданням Андрій впорався.

Фактично до середини першого тайму номінальні гості залишили суперника без м'яча. Тривожно біля воріт "Ниви" стало лише у середині тайму. Спочатку оборонці "Ниви" прогавили ривок Ігоря Гатали і той вийшов на рандеву із Андрієм Гарасом. Однак, нападнику "Агрона" вразити ворота не вдалося — м'яч влучив у поперечину. За хвилину зі штрафного пробивав майстер стандартів Ігор Вонс, але якимось дивом воротар "Ниви" витягнув м'яч із дев'ятки воріт.

Майже відразу вбивчий момент не реалізувала наша команда. Сухецький здорово навісив з флангу, але Роман Бабин, який розстрілював ворота головою, на жаль, влучити не зумів. Ще одну реальну нагоду подвоїти рахунок наприкінці тайму змарнував Андрій Понєдєльнік. Форвард "Ниви" виривався на побачення з воротарем, але замість того щоб прокидати м'яч вперед, почав обігрувати оборонця і момент було втрачено.

Початок другої половини гри теж був за "Нивою". Гості мали кілька нагод, зокрема міг забивати другий гол Ігор Кохман, який вийшов на заміну. Але замість того тернополяни почали пропускати. Зрівняв рахунок "джокер" "Агрона" Роман Мельник. Після вкидання з ауту та прострілу, Мельник в один дотик переправив круглого у сітку воріт "Ниви".

Підопічні Петра Бадла відповіли не менш гостро. Андрій Бадло вивів на побачення з воротарем Ігоря Кохмана, але той не зумів обіграти воротаря. А за мить дальній удар по воротах завдав Кіцак — м'яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Не реалізувавши власні моменти, "Нива" пропустила вдруге. Під час атаки гравець "Агрона" травмував Костянтина Пікуля. І доки наш оборонець лежав на газоні, суперник продовжував атакувати ворота "Ниви" і у підсумку голом, щоправда не без допомоги рикошету, відзначився Богдан Слоневський.

Втретє господарі забили знову після стандарту. Вонс подав з кутового, а ніким не прикритий Віктор Ковальчук розстріляв ворота Гараса. Відзначимо, що за кілька хвилин перед третім взяттям воріт "Агрон ОТГ" залишився у меншості. За другу жовту картку з поля вилучили Романа Мельника.

Слабкою втіхою для "Ниви" став гол Ігоря Кохмана на п'ятій доданій до основного часу хвилині. Алексевич подав з ліва, а форвард "Ниви" випередивши капітана суперника Олександра Стахіва, головою розстріляв чужі ворота.

"Нива" зазнає другої поразки у чемпіонаті, а "Агрон ОТГ" продовжує залишатися єдиною непереможною командою у цьому сезоні.

Уже у середу, 22 червня, на нашу команду очікує другий чвертьфінальний матч Кубка області проти "ДСО-Поділля". Матч відбудеться у смт. Велика Березовиця. Початок о 17:00.

ФОТО

Чемпіонат Тернопільської області, тур 7

19 червня 2016, Великі Гаї

"Агрон ОТГ" – "Нива" 3:2

Голи: Мельник (64), Слоневський (82), Ковальчук (89) — Бадло А. (8), Кохман (90+5)

"Нива": Гарас, Яневич, Пікуль, Бадло А., Понєдєльнік (Кохман 57), Алексевич, Рябий, Кіцак, Сухецький, Бабин (Бадло Віт. 46), Бадло Вал.

"Агрон ОТГ": Механів, Ковальчук, Стахів, Пастернак (Тимошицький 51), Бадеме (Гричан 46), Гринченко, Вонс, Слоневський, Гатала, Русанюк (Мельник 46), Бачинський (Козовик 55)

Попередження: Стахів (38), Вонс (41), Рябий (45+2), Понєдєльнік (47), Мельник (57), Козовик (77), Пікуль (82), Кіцак (87), Гринченко (90+2)

Вилучення: Мельник (87, друга жовта)