Тернопільська і теребовлянська "Нива" переможця не визначили

26 червня у матчі 8-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу футбольний клуб "Нива" Тернопіль вдома зіграв у нічию 0:0 з ФК "Нива Теребовля.

Як і очікувалося, матч між двома "Нивами" вийшов бойовим, багатим на боротьбу та емоції. Ближчими до перемоги були тернополяни, але нашу команду вже не вперше у цьому сезоні підвела реалізація моментів.

Старт гри активніше провели господарі. Уже до 5-ї хвилини воротар теребовлянської "Ниви" Дмитро Андрієшин двічі вступав у гру. Спершу Михайло Рябий пробивав з лінії штрафного майданчика — кіпер кулаками відвів загрозу від воріт. А згодом по воротах пробивав Понєдєльнік. Цього разу теж з труднощами, але голкіпер впорався з ударом.

Гості незабаром теж відповіли двома ударами. Щоправда, вони не були настільки небечними. Руслан Луцик пробив повз стійку, а з дальнім ударом Ковалика легко впорався воротар "Ниви" Тернопіль Андрій Гарас.

Найбільш реальну нагоду для взяття воріт тернополяни створили у середині першого тайму. Пікуль зробив навіс з правого флангу, а Шевченко, уже розстрілюючи ворота, пробив вище. За хвилину схожий момент виникнув у Кохмана, але Ігор не влучив по м'ячу як слід. Той же Ігор Кохман наприкінці тайму знову змарнував нагоду. Партнери вивели його на побачення з воротарем, але він невдало прийняв м'яч і, як наслідок, втратив свій шанс.

У другому таймі моментів обидві команди створили ще менше. Теребовлянці взагалі не створили біля чужих воріт гострих нагод. "Нива" ж тернопільська мала реальну нагоду забити після вкидання з аута Пікулем. Кохман у штрафному майданчику суперника черкнув м'яч головою і той полетів у напрямку воріт. Однак оборонець теребовлянської команди виніс круглого подалі.

До кінця гри як мінімум двічі арбітри матчу мали всі підстави призначати у ворота теребовлянської команди пенальті. Спершу захисники відверто сфолили проти Кохмана, а потім не за правилами зупинили Пікуля. Але в обох епізодах свисток арбітра мовчав…