"Нива" завершила перше коло нічиєю у Копичинцях

3 липня у матчі 9-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді зіграв у нічию 0:0 з ФК "Копичинці".

Перше коло чемпіонату Тернопільщини з футболу завершувалося для "Ниви" матчем у Копичинцях. Створивши безліч гольових моментів, тернополянам так і не вдалося забити у ворота суперників.

Активніше поєдинок розпочали господарі матчу і саме вони першими створили небезпечний момент. Роман Бардокін пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч зрикошетив, але у ворота не влучив. Відповідь "Ниви" була куди гострішою. Ігор Кохман перехопив м'яч на чужій половині поля і віддав на хід Андрію Бадло. Той у свою чергу пробив з лінії штрафного майданчика та м'яч просвистів повз стійку. Другий реальний момент відкрити рахунок "Нива" втратила уже у середині першого тайму. Після стандарту Андрій Понєдєльнік пробивав у падінні і м'яч влучив у поперечину воріт суперника. Господарі більшість ігрового часу першого тайму оборонялися, а наприкінці першої 45-ти хвилинки могли навіть вийти вперед. Уже згаданий Роман Бардокін несподівано для усіх розіграв штрафний удар. Проте партнер Романа не очікував на такий розіграш і не зміг замкнути пас партнера.

Другий тайм розпочався із двох вбивчих моментів у Ігоря Кохмана. Спершу Андрій Бадло навісив з лівого флангу, а Кохман, пробиваючи впритул головою, не влучив у ствір. За хвилину Кохману асистував Алексевич, але цього разу гравця "Ниви" випередив воротар.

Активні дії попереду тернополяни не припиняли до фінального свистка. Моменти мали Рябий, Яневич, Кіцак, а у пусті ворота не влучив Андрій Понєдєльнік. Проте фортуна цього дня була не на боці гостей, які завершують перше коло на 3-му місці у турнірній таблиці, набравши 15 очок.