"Нива" виривала перемогу у Бережанах

Сьогодні, 27 липня, у Бережанах відбувся спаринг між бережанською "Нивою" та тернопільською "Нивою". Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей.

У стартовому складі нашої команди головний тренер Петро Бадло довірив місце одразу трьом потенційним новачкам. Місце у воротах зайняв Іван Рогаль ("ДСО-Поділля"). Лівий край захисту було довірено Назару Ільчишину ("Дністер" Заліщики), а на вістрі атаки опинився Степан Матвійків ("ДСО-Поділля"). Решта ж гравців у старті захищали кольори "Ниви" у першій частині сезону.

Гольова нагода біля воріт бережанців виникла уже на першій хвилині. Нападник Степан Матвійків відібрав м'яча в оборонця та виривався на побачення з голкіпером. Але захисник одразу ж сфолив. Враховуючи товариський статус матчу, арбітр не показав захиснику з Бережан пряму червону картку, а обмежився лише жовтою. Зароблений штрафний виконував Віктор Яневич, але у ствір воріт не влучив.

Загалом стартовий відрізок гри тернополяни провели активніше. Моменти не використали той же Матвійків та Андрій Бадло.

Відповіді від господарів довелося чекати аж до середини першого тайму. Оборонці "Ниви" проспали ривок Тараса Семенця, який виривався на побачення з воротерем. На щастя, нападнику бережанської "Ниви" забракло влучності і він пробив над воротами. Цей момент у господарів став, мабуть, найгострішим за увесь поєдинок.

Зате моменти біля воріт бережанців гості створювали регулярно. До перерви міг відкривати рахунок Михайло Рябий, але воротар впорався з його ударом. Наприкінці тайму після подачі зі стандарту головою ворота розстрілював Матвійків, але не влучив. Зазначимо, що на 40-ій хвилині м'яч побував у воротах тернополян, але арбітр перед цим зафіксував явний офсайд.

По перерві наставник тернопільської "Ниви" зробив одразу сім замін у складі. Заміни позитивно вплинули на хід гри і фактично бережанці у другому таймі були без моментів. За вийнятком удару Семенця з гострого кута та двох ударів з-за меж штрафного майданчика, які особливої загрози воротам тернополян не несли.

Зате голкіпер з Бережан по перерві працював у поті чола. Так уже на стартових хвилинах його потурбували Кривобедрий та Рябий. Врятував бережанську команду кіпер і після удару зблизька від Ігоря Кохмана. Згодом воротар наших суперників у неймовірному стрибку витягнув м'яч із "дев'ятки" після удару Шевченка. А також він дивом зреагував на удар Рябого з 11-ти метрів. Воротарський фарт у кіпера бережанської команди завершився на передостанній хвилині гри. Ігор Кохман вивів на побачення з кіпером Андрія Понєдєльніка. Нападник "Ниви" одим дотиком обіграв голкіпера, а другим завдав удару вже у пусті ворота — 0:1.
Відзначимо, що за хвилину, що залишалася до фінального свистка, тернополяни могли і подвоїти рахунок. Проте знову господарів врятувала майстерність воротаря, який відбив удар Ігоря Кохмана з лінії штрафного майданчика.